News

Lil Uzi schodzi ze sceny: Chcę wrócić do normalnego życia

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Lil Uzi schodzi ze sceny: Chcę wrócić do normalnego życia

„ I’m done with music I deleted everything I wanna be normal…” Napisał raper na swoim Instagramie, opatrując wpis nieco nietypowym (w każdym razie – nietwarzowym) zdjęciem stóp w kolorowych skarpetach. 24-letni raper ma dość.

Zapanowała lekka panika. Uzi nie doprecyzował bowiem, czy zawiesza (kończy?) karierę sceniczną, studyjną, czy też obie. Nie wiadomo też czy muzyk myśli bardziej o bezterminowym urlopie, czy w ogóle chce rzucić muzykę. Byłby to niezły numer, bo jeszcze niedawno – podczas show, na którym wystąpił w swojej rodzinnej Filadelfii – raper zapowiadał, że rok 2019 przyniesie nowy – drugi w jego karierze – studyjny album (pierwszy – „Luv Is Rage 2 – ujrzał światło dziennej w 2017 roku).

Polscy fani Amerykanina mają dodatkowy powód do niepewności. W tym roku Uzi miał po raz pierwszy do nich przyjechać i stanąć na openerowej scenie.

Liluzivert/Instag
ram

„You are free” – zakończył swoje oświadczenie na Instastory raper. You are free, Uzi. Twoi fani przywiązali się natomiast do nadziei, że jednak nie opuścisz sceny, a całe to oświadczenie – tak jak i fotka do niego – to tylko specyficzny żart albo element promocji.

Fot. Lil Uzi Vert, XO Tour Llif3/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
„Clay” – nowe Yeezy 350 v2 na horyzoncie

O ile szczyt hype'u Yeezy zdają się mieć za sobą, tak Kanye i Adidas nie ustają w wysiłkach. Przedstawiamy jak mogą wyglądać nowe, mocno limitowane, 350-tki.

Hip Hop,News
24-letni traper zastrzelony w Portoryko. Zginął, bo był homoseksualistą?

Liczba zabójstw na karaibskiej wyspie wciąż rośnie. Tylko w tym roku zabito tam już 22 osoby, co policja określa jako "kryzys przemocy". Ostatnią ofiarą był 24-letni Kevin Fret, traper otwarcie przyznający się homoseksualizmu.