Lifestyle

Lil Yachty wypuszcza lakiery do paznokci dla mężczyzn! „Dlaczego wciąż mamy bariery?”

Klementyna Szczuka -
Lil Yachty
Lil Yachty
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Lil Yachty wypuszcza lakiery do paznokci dla mężczyzn! „Dlaczego wciąż mamy bariery?”

Kulturowe schematy coraz częściej przełamują nie tylko queerowi artyści. W modzie dozwolona jest większa swoboda i eksperymentują z nią także Oryginalni Gangsterzy. A$AP Rocky już dawno apelował o to, aby mężczyźni malowali paznokcie. Lil Yachty natomiast w odpowiedzi na brak na to przyzwolenia, postanowił wypuścić linię własnych lakierów!

I nie jest ona dedykowana kobietom. Raper tłumaczy, że seria jest uniwersalna, ale stworzona została z myślą o mężczyznach – aby z manicurem i pedicurem mogli czuć się komfortowo. Pomysł ten narodził się niedawno, kiedy Lil Boat zaczął bronić 17-letniego chłopaka, który w listopadzie został ukarany w Clyde High School w Zachodnim Teksasie za noszenie pomalowanych paznokci w szkole. W rozmowie z TMZ raper powiedział:

„Dlaczego wciąż mamy bariery? Jeśli ktoś chce wyrażać siebie, nie krzywdząc przy tym nikogo, powinien mieć na to przyzwolenie”

Na nagraniu pochwalił się także swoimi paznokciami, które podobnie jak te u Flacko robią wrażenie. Te aktualne są świąteczne, ale na Twitterze manicurzystka rapera pokazała także jego inne wzory. Wśród nich logo BMW, okładka „The Dark Side of the Moon” Pink Floyd, Ziemia czy symbole kart.

Jak słusznie zauważył Lil Yachty, zaraz mamy 2021. Czas skończyć ze sztucznymi podziałami.

fot. kadr z klipu „LIL YACHTY – COFFIN (OFFICIAL VIDEO)”, YouTube.com/lil boat

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Jak (samotnie) spędzić Nowy Rok? Mamy dla Was 3 pomysły!

W nowy rok wchodzimy bardziej doświadczeni, ale nadal w większości kwestii bezradni. Mimo, że do 1 stycznia zostało jeszcze sporo czasu, warto upewnić się, że ten dzień będzie udany. Oto kilka inspiracji, które mogą Ci w tym pomóc!

Gaming
Robert Lewandowski inwestuje w produkcję gier!

Nie zakończyliśmy jeszcze bieżącego roku, a już dochodzą nas słuchy o nadchodzących premierach. Robert Lewandowski, bo właśnie o nim mowa, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek w Polsce. Jednak oprócz sukcesów sportowych, jest również znany ze swojej fortuny, którą stale pomnaża. Na przestrzeni ostatnich lat stał się twarzą wielu kampanii reklamowych. Branża muzyczna już była, więc tym razem spróbuje szczęścia i zainwestuje w rynek gier, który jak wiemy, przerósł już niejednego.