Hip Hop,News

Machine Gun Kelly chce nagrać z Eminemem! „Sprawdźmy, kto poleci lepiej”

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Machine Gun Kelly chce nagrać z Eminemem! „Sprawdźmy, kto poleci lepiej”

Życie Karabinowego Kellsa jest ostatnio dosyć szalone. Dopiero co wypuścił swój najnowszy projekt „Hotel Diablo”, a już rozwija dalej swoją filmową karierę. Gdzieś w tle wciąż pojawiają się jednak pytania o beef z Eminemem i MGK nie stroni od wypowiedzi na ten temat. W najnowszym odcinku „Everyday Struggle”, zapytano go o ten temat chyba z każdej strony i wreszcie mamy pełen ogląd sytuacji z jego strony.

„Rap Devil” pisałem kilka godzin po tym, jak wyszło „Kamikaze”. Wciąż byłem pijany, bo oblewaliśmy kontrakt za 100 milionów dolarów. Odpaliliśmy Pro Toolsa i wrzuciłem trzy zwrotki. Zadzwoniłem do kumpla i on mi powiedział, że muszę się postarać. Na co ja odpowiedziałem, że właśnie się postarałem! Ale on nalegał, dlatego dołożyłem czwartą zwrotkę. Tę najbardziej chamską.

Ekipa „Everyday Struggle” rozmawiała również o tym, jak bardzo MGK jest niedoceniony, mimo że robi swoją muzykę w zgodzie ze sobą od dekady. DJ Akademiks dosyć niespodziewanie uzewnętrznił się mówiąc, że pije codziennie, ale nie uważa się za alkoholika. Kells stwierdził, że Akademiks jest w fazie wyparcia i przez chwilę program zamienił się w mini grupę wsparcia, co było dosyć ciekawym obrotem sprawy, a po MGK’u naprawdę można wnioskować, że jest bardzo szczerym gościem i nie ma siły na pozowanie. Kelly poruszył również temat skasowania pierwotnej wersji „Hotel Diablo” i nagrania albumu od nowa. Pisaliśmy o tym przy okazji ujawnienia przez rapera informacji, że posiada niepublikowany numer z Laną Del Rey. Na sam koniec wywiadu padło jednak to najważniejsze (dla mediów głodnych głów) pytanie:

DJ Akademiks: Czy jest jakakolwiek możliwość, żebyś pogodził się z Eminemem? Tak jak Drake z Meek Millem.

MGK: Wsadź nas razem na kawałek. Sprawdźmy, kto poleci lepiej.

O ile raczej pewnym jest, że Eminem nie zaprosi Kellsa, a Kells Eminema, to może jakiś szalony DJ (WhooKid?) pokusiłby się o zaproszenie tych dwóch raperów do numeru, bez wzajemnej wiedzy obu zainteresowanych? Coś jak Książę Kapota i sytuacja z TDFem i Mesem. Jak myślicie, kto poleciałby lepiej we wspólnym kawałku amerykańskich raperów? Całą rozmowę możecie obejrzeć tutaj:

fot. kadr z klipu „Machine Gun Kelly – el Diablo [Official Music Video]”, youtube.com/Machine Gun Kelly

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Gotujemy Z Zeppy Zepem „Chcemy być wyżej” Sokoła!

Sokół jest niekwestionowaną legendą, założyciela Prosto Label zna każdy. Zeppy Zep obecnie jest kojarzony chyba przez wszystkich. Pracował z takimi wykonawcami jak Taco Hemingway (i Taconafide), Otsochodzi, czy choćby Julia Wieniawa, zawsze dostarczając wyśmienitego podkładu. Postanowiliśmy, że chcemy być wyżej i dzisiaj dzielimy się nową odsłoną "Gotujemy Z" z Zeppy Zepem, który odsłoni przed Wami procesy stojące za powstaniem hitowego "Chcemy być wyżej" Sokoła!

Hip Hop,News
Prace nad nowym albumem Drake’a wstrzymane przez… słabe Wi-fi. Raper pisze do burmistrza!

Drake właściwie dopiero co wydał swój ostatni (i to podwójny) album, a już wiadomo, że pracuje nad kolejnym wydawnictwem. Po tym, jak bardzo słaby (z wyjątkiem kilku highlightów jak na przykład, samplujące "Ex-Factor" Lauryn Hill, "Nice for What") okazał się "Scorpion" -- choć nie przeszkodziło to Drizzy'emu w pokonaniu bariery 10 miliardów streamów -- pojawia się pytanie, czy nie powinien on zrobić sobie nieco dłuższej przerwy wydawniczej, zwłaszcza, że nieprzerwanie od 2015, co roku raczy nas nowym materiałem...