Streetwear

MADNESS x Adidas UltraBoost 4.0 – galeria

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

MADNESS x Adidas UltraBoost 4.0 – galeria

To może być jedna z najlepszych tegorocznych kolaboracji Adidasa. Tak prezentują się dwie kolorystyki Madness x Adidas UltraBoost 4.0 na oficjalnych zdjęciach.

Po czterech dniach od opublikowania galerii przez serwis Hypebeast, przedstawiającej czarną kolorystykę, Adidas udostępnił swój własny lookbook. Lookbook – jak się okazało – uzupełniony o białą wersję.

Podstawę projektu stanowi dobrze znany model UltraBoost w wersji 4.0, wzbogacony o chaotyczne plamy farb, w zależności od wydania – białe lub pomarańczowe. Zmiany w porównaniu do oryginalnego modelu dotknęły też zapiętki, które na potrzeby kolaboracji wykonano z zamszu. Całość dopełniają skórzane wstawki na języku i napis ,,all work and no play makes you mad” na cage’u.

Obie pary trafią do sklepów japońskiego Madness w Pekinie i (najprawdopodobniej) na oficjalną stronę Adidasa już 12 stycznia. Idąc za głosem Hypebeast, biała kolorystyka ma być nieznacznie droższa od czarnej. Ceny mają wynieść (w przeliczaniu z chińskich juanów) odpowiednio 205 i 220 dolarów.

fot. Adidas

Adidas, Hypebeast

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Gesaffelstein i The Weeknd ponownie połączyli siły!

Kojarzycie "I was never there" i "Hurt you" z EPki "My Dear Melancholy"? Te dwa numery mocno wyróżniały się na tle pozostałych. Zawdzięczają to także ingerencji francuskiego producenta, Mike'a Lévy'ego, znanego jako Gesaffelstein. 

News
Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

To było tak: najpierw ukazał się debiutancki album „Dummy Boy”. Potem było jego entuzjastyczne przyjęcie w świecie hip-hopowym. A jeszcze kilka chwil później okazało się, że sprawca całego tego muzycznego zamieszania i zarazem ten, który za powstanie krążka odpowiada, jego premierę oglądał spoza krat. O kim mowa? Oczywiście o 6ix9ine. O barwnego rapera w listopadzie upomniał się wymiar sprawiedliwości.