Felieton,Hip Hop,Ranking

Mafia, pizza i kolorowi raperzy. Z rapem przez świat – Włochy

Damian Kaźmierczak -
Felieton,Hip Hop,Ranking - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Mafia, pizza i kolorowi raperzy. Z rapem przez świat – Włochy

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

Ciao Bella! Dziś wyruszymy w podróż do słonecznej Italii. Kraju kojarzącego się z pizzą, spaghetti i najlepszym klubem na świecie #AC_Milan. Kilku włoskich raperów przedstawił już Bartek – przy okazji felietonu dotyczącego soundtracku do serialu „Gomorra”. Sprawdźcie to koniecznie! Szczególnie, jeśli interesują Was tematy na skraju prawa. Ja dziś na tapet wezmę trójkę włoskich raperów i jedną grupę.

Foto. Instagram/quebahombre

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Czarnobyl – serial, który MUSISZ obejrzeć

Finalny i przedziwny sezon „Gry o Tron” już za nami i pewnie popastwiłbym się chętnie nad dziurami w scenariuszu i wylał swoje rozgoryczenie, ale… HBO zaprezentowało nowy mini serial „Czarnobyl”, na którego 3 epizod czekałem bardziej niż na rozstrzygnięcie losów Starków i Khaleesi.

News
Kamerzysta i złota płyta… po kilku dniach

Kamerzysta zaczynał jako pierwsza pełnoprawna postać z uniwersum Lorda Kruszwila (poza samym prowadzącym kanał). Dzisiaj jest właściwie równorzędnym bytem na polskim YouTube. Jego kanał ma niemal dwa miliony subskrybcji, a zdecydowanie się na karierę "rapera", okazało być strzałem w dziesiątkę. Jak poinformował - jeszcze dwa tysiące płyt i będzie mógł cieszyć się statusem złotego krążka.