Lifestyle,YouTube

Magda Gessler w domu Ekipy!

Filip Grzesik -
Magda Gessler w domu Ekipy
Magda Gessler w domu Ekipy
Lifestyle,YouTube - - Dodane przez Filip Grzesik

Magda Gessler w domu Ekipy!

Na kanale Wersow pojawił się nietypowy odcinek. Partnerka Friza zaprosiła do odcinka najpopularniejszą restauratorkę w Polsce. Znana m.in. z programów „Kuchenne rewolucje” i „MasterChef” emitowanych na stacji TVN Magda Gessler zagościła w domu Ekipy. 

Magda Gessler w domu Ekipy udzieliła mieszkańcom lekcji gotowania, a Weronika przeprowadziła z nią dodatkowo wywiad. Podczas rozmowy restauratorka m.in. opowiedziała o tym, jak wygląda nagrywanie „Kuchennych rewolucji”, skąd się wzięła pasja do gotowania i jakie zalety ma polska kuchnia. Widzowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat kuchni. Gessler udzielała ważnych porad podczas gotowania, które można na przyszłość wykorzystać. Właśnie przez to odcinek jest ciekawy, a oglądający może się czegoś dowiedzieć.

Członkowie Ekipy razem z Magdą Gessler przyrządzali burgery. Wszyscy podzielili się zadaniami i zajmowali się czymś innym. Później degustowali posiłek i opisywali, jak im smakuje. Na koniec odcinka restauratorka została poproszona o zaprezentowanie jej znaku rozpoznawczego z programu, czyli rozbicie talerzu o podłogę. Restauratorka wręczyła też mieszkańcom domu zrobiony przez nią tort.

fot. kadr z filmu NAUKA GOTOWANIA Z MAGDĄ GESSLER!, YouTube.com/WERSOW

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Nugget w kształcie Impostora z Among Us sprzedany za… 100 tys. dolarów!
Among Us

Jeśli potrzebujesz szybko i dużo zarobić, jedyne co musisz zrobić, to wybrać się do McDonald’s. Tak zrobiła jedna z osób w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam po zamówieniu nuggetsów, w pudełku znalazła kawałek o kształcie postaci z Among Us, który następnie wystawiła na sprzedaż na popularnym serwisie aukcyjnym eBay.

Lifestyle
Logan Paul nie ulega pięściom Mayweathera
Floyd vs Logan

Jesteśmy świeżo po jednej z najgłośniejszych walk tego roku - youtuber Logan Paul vs Floyd Mayweather. Około 4:30 naszego czasu, doszło do zakończenia tego wyczekiwanego pojedynku, o którym mówiono od ponad pół roku! Emocje już opadły, możemy zatem na spokojnie przeanalizować kogo powinniśmy nazywać zwycięzcą oraz kto na tej walce najwięcej zyskał.