Rap

Margaret nagrała najszczerszy kawałek w swojej karierze. „Antipop” z Karą to coś, na co czekaliśmy!

Klementyna Szczuka -
Margaret Kara
Margaret Kara
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Margaret nagrała najszczerszy kawałek w swojej karierze. „Antipop” z Karą to coś, na co czekaliśmy!

Margaret ma teraz głos i wprost mówi o tym, co ją boli. Właśnie otrzymaliśmy wraz z teledyskiem najmocniejszy jak do tej pory singiel promujący jej nadchodzącą płytę. Na feacie Kara, która podobnie jak Margaret ubrana w świetny garnitur serwuje bezpośrednie, uderzające linijki.

Ostatnie ruchy Margaret śledzimy wyjątkowo uważnie. Już od dłuższego czasu zmienia ona kierunek artystyczny, garściami czerpiąc z hip-hopu. W zeszłym roku wydała kilka intrygujących singli, m.in. „Antirap” „Reksia” z Otsochodzi i nagrany w trakcie protestów „No Future” z Kukonem. Był jeszcze letniak „Roadster” z Kizo, a to przecież nie wszystko, czym zaskoczy nas 12 lutego, czyli w dniu premiery „Maggie Vision”. Jest na co czekać, bo ze względu na swoją pozycję już niedługo może stać się ważnym kobiecym głosem na polskiej scenie hip-hopowej.

W „Antipopie” zmienia nasze wyobrażenie o celebryckim świecie. Jak stwierdza, to ten sam syf i bez skrępowania rapuje, że w najdroższych kieckach wciągała kreski w Sopocie czy Opolu. O tym opowiedziała nam także w rozmowie, którą już niebawem będziecie mogli u nas przeczytać. Tymczasem słuchajcie dziewczyn, bo 2021 zaczął się dla nich naprawdę dobrze!

fot. kadr z klipu „Margaret ft. Kara – Antipop (Official Video)”, YouTube.com/Margaret

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Andiamo – dlaczego musicie zapamiętać tę nazwę?

To właśnie oni stoją za klipem do „Żaru” PRO8L3M-u i Moniki Brodki. Andiamo to duet zajmujący się reżyserią i produkcją filmową, tworzą go Michał Więckowski i Mateusz Erdmann. Zajmują się produkcją różnych form wizualnych, od reklam, przez dokumenty, aż po teledyski. To właśnie te ostatnie zasługują na szczególną uwagę, bo ostatnimi czasy, ilekroć Andiamo bierze udział w produkcji klipu, robi się o nim głośno.

Rap,Wywiad
TYLKO U NAS! Rozmowa z autorem największego rapowego baitu ostatnich miesięcy
黄道 // 2. BENZDEALER2017

Stworzył profesjonalną, tajemniczą akcję promocyjną płyty, która tak naprawdę nie istniała. Parę dni temu nie mieliście pojęcia kim jest, a dziś możecie go kojarzyć jako gościa, który pogrzebał Wasze kolejne nadzieje związane z „Benz Dealerem”. Jak to zrobił, co planuje dalej i kogo jeszcze chciał umieścić na fałszywej płycie? Przybliżamy postać RealGrrosika, autora całej akcji i kulisy powstania największego rapowego baitu ostatnich miesięcy!