Hip Hop,News

Masz niecałe 2 miliony w kieszeni? Możesz kupić auto, w którym zastrzelono 2Paca

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Masz niecałe 2 miliony w kieszeni? Możesz kupić auto, w którym zastrzelono 2Paca

W dzisiejszych czasach można kupić wszystko. Jesteśmy w stanie nabyć nawet najbardziej niewyobrażalne rzeczy, od wody w proszku po torebkę z powietrzem, którym rzekomo oddychał Justin Bieber. Jak się okazuje, można też zakupić miejsce zbrodni. Na sprzedaż został bowiem wystawiony samochód, w którym zastrzelono 2Paca.

Salon „Celebrity Cars” w Las Vegas umożliwił ostatnio nabycie czarnego BMW 750Li, które nie jest tylko kolejną luksusową furą, a dokładnie tym samym autem, w którym zabito legendarnego rapera. Cena za auto wynosi „jedyne” 1.75 miliona dolarów. Oczywiście auto nie jest sprzedawane w stanie, w którym znaleziono je tuż po morderstwie rapera. Zostało gruntownie odrestaurowane i pozbawione wszelkich śladów napaści. Dla zainteresowanych, przebieg tego auta wynosi niecałe 200 tysięcy kilometrów.

Pomijając fakt, że auto jest niezwykłą gratką dla kolekcjonerów i jedynym w swoim rodzaju białym krukiem na rynku motoryzacyjnym, warto zastanowić się nad moralną poprawnością tego pomysłu. Nie możemy w końcu zapominać, że samochód jest bezpośrednim miejscem, w którym zastrzelono 2Paca. Zarabianie na tym, że ktoś znany zginął w konkretnej furze raczej nie zalicza się do dobrych uczynków. Auto mogłoby spokojnie zostać eksponatem, na przykład stanąć w budującym się na Bronksie muzeum hip-hopu. To na pewno byłby bardziej odpowiedni hołd dla rapera, niż zarobienie gigantycznych pieniędzy na tym, w jaki sposób umarł.

fot. kadr z klipu „2Pac – Changes ft. Talent”, YouTube.com/2Pac

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
The Neptunes powracają! Legendarny duet zainspirował Lil Nas X’a?

Trudno zapomnieć o tym, jak Pharrell Williams i Chad Hugo zmienili brzmienie hip-hopu. Ich unikalne, miękkie bity trafiały w końcu na albumy Jay'a-Z, Clipse, Snoop Dogga, Busty Rhymhes albo Britney Spears, ale legendarny duet znów razem pracuje. W wywiadzie dla Clash Hugo przyznał, że teraz postanowili skupić się z powrotem na wspólnej działalności i opowiedział o nowych współpracach, oraz początkach ich muzycznej kariery.