Rap

Mata powraca, j**** TVP i komentuje zamieszanie wokół „Patointeligencji”!

Filip Klarzyński -
Patoreakcja
Patoreakcja
Rap - - Dodane przez Filip Klarzyński

Mata powraca, j**** TVP i komentuje zamieszanie wokół „Patointeligencji”!

Mata powraca w świetnym stylu. Jego najnowszy kawałek, „Patoreakcja”, trwa prawie sześć minut, a i tak pewnie zabrakło trochę miejsca na rzeczy, które młody raper z Warszawy chciałby nam jeszcze przekazać. Matczak jeb*e TVP, pije wodę sodową i opisuje swoje przeżycia po wypuszczeniu „Patointeligencji.

Na początku numeru młody Matczak opowiada, jak zmieniło się jego życie po wypuszczeniu „Patointeligencji”. Jego rodzina i przyjaciele zostali wtedy zasypani wiadomościami, bo jak sam raper nawija, „Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o pato”. Pierwsze wersy dotyczą tego, ile krytyki i nieprzyjemnych sytuacji musiał przeżyć.

„Więc słuchajcie uważnie:/Jebać Telewizję Polską/Jacek Kurski – chuj ci w dziąsło/(Przestań mi ku*wo rodzinę prześladować)/Bo chciałbym w spokoju dorosnąć”

A później? Później jest tylko lepiej. Mamy sporo przewózki i nawijki o tym, jak bardzo popularnym tematem stał się artysta i wyjaśnia głupie sytuacje. Ponadto Mata odpowiada Telewizji Polskiej. W ostrych słowach krytykuje zaczepianie jego i jego ojca, Marcina Matczaka. Cała ta sytuacja może się bardzo ciekawie rozwinąć. Dodatkowym smaczkiem będzie wywiad z Matą dla tygodnika „Polityka”, który ukaże się 31.03.2021. Mata w „Patoreakcji” poleciał bardzo grubo i bez zbędnych kompromisów.

fot. kadr z klipu „Mata – Patoreakcja”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Nike pozywa MSCHF za „Szatańskie Buty” Lil Nas Xa!
Nike Air 97 Satan

Zapowiedzi debiutanckiej płyty Lil Nas Xa towarzyszył nie tylko tytułowy singiel i kontrowersyjny teledysk, ale także jeszcze bardziej kontrowersyjny model butów, Air Max 97 Satan. Po dyskusji dotyczącej przyzwoitości nowej muzyki Nasa, wybuchła afera w branży modowej.

Wywiad
„Niedługo nie będzie już miejsca na sztuczny pop”. Martina M o tym, jak hip-hop zmienia polską scenę [WYWIAD]
Martina M

Z kim moglibyśmy porozmawiać o scenie około hip-hopowej w Polsce i we Francji, jeśli nie z nią? Martina M od dwóch lat mieszka w Paryżu. Dorastała, słuchając czarnych brzmień, a jako nastolatka nagrywała kawałki z polskimi raperami, m.in. z Sokołem i Tym Typem Mesem. Teraz Martina M powraca do korzeni.