Hip Hop,News

Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Nic więc dziwnego, że niektórzy ojcowie lubią się bawić ze swoimi synami. Wiadomo, im większe możliwości finansowe, tym takie zabawy mogą być ciekawsze. Czasami jednak ilość pieniędzy na koncie może przyjąć formę diabełka, który podrzuca niezbyt roztropne pomysły. Jednej z takich sugestii na pewno uległ Meek Mill.

Znany raper wrzucił na swojego Instagrama filmik, w którym podpuszcza własnego syna do zjedzenia kilku suszonych świerszczy. Tatuś umawia się ze swoją pociechą, że za ich grzeczne przeżucie młody dostanie okrągły tysiąc dolarów. Dzieciak oczywiście nie zastanawia się ani chwili i szybko ładuje robaki do ust, po czym mieli je zębami z wyraźnym grymasem.

Oczywiście sytuacja nie jest groźna dla dziecka, bo to jadalne, specjalnie przygotowane świerszcze, więc o zdrowie młodego po tym posiłku nie ma się co martwić. Żartobliwie zaznacza to też sam raper, który na filmiku dopisuje, by nie dzwonić po służby zajmujące się prawami dziecka.

Faktycznie nie ma powodu, by to robić, bo chłopakowi nic nie mogło się stać, no może poza zagnieżdżeniem w nim trwałej niechęci do świerszczy. Należy się jednak zastanowić nad formą tego spożycia. Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że podpuszczanie swojego dziecka do głupot za grube pieniądze nie jest odpowiednią formą wychowywania go. Miejmy więc nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk dla zabawy, a nie codzienność. Liczymy bowiem, że Meek jest tak samo dobrym ojcem, jak raperem, a przecież do jego skillsów nie możemy się przyczepić.

kadr z klipu „Meek Mill – Going Bad feat. Drake (Official Video)”, Youtube.com/Meek Mill

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kodak Black z wyznaniem miłosnym dla Zendayai i zapowiedzią albumu!

W Walentynki Kodak Black wypuścił wraz z klipem nowy singiel! Adresatką „Because of You”, jak wszystko na to wskazuje, jest Zendaya. Raper tego samego dnia opublikował na Instagramie dedykowany jej wiersz, a przy tym zażartował, aby nie zmuszała go do pokonania Spider-Mana. Aktorka znana jest m.in. z głównej roli Rue w „Euforii”, a w serii Marvela występuje jako Michelle „MJ” Jones. Na wyznanie nie odpowiedziała.

Zoolin in a ice box, Frozen in time, But mentally you’re my Valentine – napisał. Hope I made you smile with this poem, I’m thinking bout you all the way home

Dodatkowo w opisie Kodak zapowiedział, że jeśli nowy kawałek pokryje się platyną do czasu jego urodzin, które wypadają 11 czerwca, wyda kolejny album. Jeśli nie, będziemy musieli poczekać aż raper wyjdzie na wolność. Karę odbywać ma do 14 sierpnia 2022 roku, a jak informowaliśmy ostatnio, podobno przetrzymywany jest w tragicznych warunkach

Nie wiadomo jednak, czy nowy kawałek trafi na zapowiadany „Kill Bill”. W końcu „Beacuse of You” nie jest pierwszą okolicznościową produkcją rapera. W zeszłym roku Kodak Black wydał z okazji Halloween utwór „Zombie”, a w 2018, również na Walentynki, mixtape „Heart Break Kodak (HBK)”.

fot. kadr z klipu „Kodak Black – Because Of You (Official Music Video)”, YouTube.com/Kodak Black

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Tyler, the Creator na Gali BRIT Awards! „Wiem, że siedzi teraz w domu wkurzona”

Dzisiaj, po wyjściu z ogrodowej szopy na „Flower Boy” oraz po miłosnej historii, jaką opowiedział jako Igor, wydaje się absurdalne to, że jeszcze parę lat temu Tyler, the Creator miał zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Powodem były wulgarne i homofobiczne teksty z pierwszych materiałów rapera, „Bastarda” i „Goblina”, za które konsekwencje ponosi do dziś.

Dobrze było go zatem zobaczyć odbierającego kolejne wyróżnienie i to tym razem na Wyspach. Bez względu na kontrowersyjną politykę Grammy i to, czy w ogóle dzisiaj nagrody muzyczne mają sens, fakt, że został doceniony, cieszy. Tyler otrzymał w tym roku statuetkę za najlepszy album w kategorii rap, a wczoraj, na BRIT Awards, wygrał jako międzynarodowy artysta roku. W trakcie swojego przemówienia, nie oszczędził słów skierowanych w stronę brytyjskiej polityk.

Chciałbym specjalnie wspomnieć o kimś, kto jest dla mnie bardzo ważny, kto sprawił, że przez pięć lat nie miałem wjazdu do tego kraju – wiem, że siedzi teraz w domu wkurzona. Dziękuję, Thereso May!

O tym, dlaczego „Igor” jest albumem roku, pokrótce pisałam przy okazji zeszłorocznych podsumowań. Coming out rapera swego czasu mógł wydawać się ze względu na jego wizerunek żartem, ale nie ma wątpliwości, że T się zmienił. I dojrzał. Warto też wziąć pod uwagę miniony czas i okoliczności. W końcu sytuacja wchodzącego w dorosłość Tylera była podobna do tej Eminema w kawałku Joynera Lucasa

Listę zwycięzców możecie sprawdzić TUTAJ.

fot. kadr z filmu „Tyler, The Creator wins International Male Solo Artist | The BRIT Awards 2020”, YouTube.com/BRITs

Zostaw komentarz