Hip Hop,News

Mero: „najgorętszy” raper z Niemiec specjalnie na Dzień Kobiet

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Mero: „najgorętszy” raper z Niemiec specjalnie na Dzień Kobiet

W każdym gatunku muzycznym z czasem dochodzi do zmiany pokoleniowej. Można to zauważyć również na hiphopowym rynku u naszych zachodnich sąsiadów. Mero to osiemnastoletni raper z Rüsselsheim, który w zeszłym roku był na ustach całego niemieckiego mainstreamu. Jego debiutancki singiel „Baller los” dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów w Niemczech i Austrii, a tylko na samym YouTube wyświetliło go prawie 60 milionów widzów.

Raper został okrzyknięty „najgorętszym” newcomerem niemieckiego hip hopu ad. 2018. Mero nie zamierza jednak spocząć na laurach, pragnie do maksimum wykorzystać swoje pięć minut. Na tydzień przed premierą debiutu podarował słuchaczom nowy singiel, w którym można poznać Mero od innej – bardziej uczuciowej – strony.

„Wolke 10” to miłosny kawałek z wpadającym w ucho refrenem. Numerowi towarzyszy klimatycznie zrobiony teledysk, osadzony w zimowej aurze.  W ciągu niespełna doby klip został wyświetlony już przez ponad milion widzów.

Najnowszy singel promuje zbliżający się wielkimi krokami debiut Mero – „Ya Hero Ya Mero”. Album ukaże się 15 marca i patrząc na niesłabnącą popularność rapera, zapewne wyląduję na pierwszych miejscach list sprzedaży.  

Fot. klip “Mero – Baller Los”, youtube.com/MERO

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Para nie do pary: Nowe Nike Vapormax Flyknit 2.0 „Random”

Marzec zaczął się wyjątkowo dobrze dla wsyztskich fanów modelu Vapormax. Zaledwie 2 dni temu miejsce miała premiera nowej kolorystyki “Neon Green”, która znalazła się w naszym kalendarzu najciekawszych premier tego tygodnia. Teraz natomiast dostaliśmy nową kolorystykę modelu Vapormax Flyknit 2.0, czyli „Random”.

Hip Hop,News,Wyróżnione,Wywiad
Nie mam czasu na digging – Yurkosky o branży

Zaczynał jako zajawkowicz. Dzisiaj jest człowiekiem - instytucją... z zajawką. Z jego fanowskiego kanału zrobiła się opiniotwórcza platforma. Trudno go złapać, ale w końcu udaje nam się zdzwonić. Rozmawiamy o streamach, rozwoju kanału, a także o tym, na co można i na co warto pozwolić sobie w wywiadach.