Rap,Streetwear

Miał wydać hit z Quebonafide, a zrobił najdłuższe trampki na świecie

Michał Fitz -
https://www.instagram.com/p/CL3zB57LGhm/
https://www.instagram.com/p/CL3zB57LGhm/
Rap,Streetwear - - Dodane przez Michał Fitz

Miał wydać hit z Quebonafide, a zrobił najdłuższe trampki na świecie

Zamieszanie związane z „Benz Dealerem” powoli opada. Nikt już nie podejmuje prób tworzenia fejkowych kampanii promocyjnych dla tego numeru. Nawet sam Quebonafide przestał podkręcać atmosferę, bo ten żart prawdopodobnie mu się przejadł. Swoje trzy grosze do zamieszania pewnie dorzuciłby jeszcze Tommy Cash, współtwórca mitycznego numeru, gdyby nie fakt, że przez ostatnie miesiące był zajęty innym, ambitnym projektem.

Estoński artysta współpracował bowiem z Adidasem w celu stworzenia obuwniczej kolaboracji. Dla muzyków to nic nowego, w tym momencie można to określić jako norma. Tommy jednak nie byłby sobą, gdyby stworzył tylko zwykła parkę, do której dobrałby kolory i na której umieściłby swoją ksywę. Cash i tym razem musiał przekroczyć pewne granice i tak też się stało, ponieważ wraz z wyżej wspomnianą marką wydał najdłuższe buty na świecie.

Stworzone sneakersy to tak naprawdę przerobiony, klasyczny i jeden z najbardziej kultowych modeli Adidasa, czyli Superstar. Mało tego, na długości raper nie zamierzał poprzestać. Zażyczył sobie, by buty były w różnych od siebie kolorach. Jeden jest czarny, a drugi biały, co ma symbolizować wewnętrzną synergię dobra i zła, które w artyście drzemią. By to podkreślić, na wkładce umieszczono również symbol ying-yang. Dodatkowo na model naniesiono także ksywkę rapera. Buty trafiły do sprzedaży w bardzo limitowanym nakładzie. Już niedługo będą prawdopodobnie osiągać kuriozalne ceny, choć kilka par Tommy na pewno będzie miał do rozdysponowania. Oczami wyobraźni już widzę, jak Quebonafide śmiga w nich po Ciechanowie.

fot. instagram.com/tommycashworld

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Krytyka „Szklanek” Young Leosi nie jest atakiem na kobiecy rap
Szklanki

Podczas jednego z kolegiów doszliśmy do wniosku, że mało jest artystów, którzy wywołują w nas równie wielkie emocje, co Young Leosia. Zastanawialiśmy się, co przyniosą kolejne tygodnie i jak po kawałku „Szklanki” potoczy się jej kariera. Nad tym na łamach Noizz zastanawiał się również Rafał Krause. Napisał, że brak zachwytu nad nowym kawałkiem artystki jest przejawem tego, że „hip-hop wyhodował w sobie wewnętrznego boomera”, a hejterzy zwyczajnie boją się postępu. Co więcej, krytykę „Szklanek” nazywa „podkładaniem młodej Leokadii nóg” i łączy ją z przyszłością kobiecego rapu. My udowadniamy, że niekoniecznie ma rację.

Rap
OIO to nowa supergrupa w polskim mainstreamie!
OIO - Moonwalk

W poniedziałek w rapowej części internetu zawrzało. Cała rzesza popularnych raperów zaczęła wrzucać fotki przyklejonej do czegoś, wyżutej gumy. Przy okazji każdy z nich oznaczał ten sam nowiutki profil na Instagramie "oio.wav". Od tego czasu pojawiło się jeszcze kilka tajemniczych filmików promocyjnych na tym koncie. Żaden z nich nie mówił za wiele, a tym bardziej nic konkretnego nie zdradzał. Odpowiedź przyszła dziś.