Hip Hop,News

Michael Jackson + 2Pac = Chris Brown

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Michael Jackson + 2Pac = Chris Brown

Zdziwieni? My też, bo to nie nasze słowa. Justinowi Bieberowi znowu się nudzi i tym razem postanowił spropsować swojego kolegę niecodziennym zestawieniem. Na swoim Instagramie podzielił się z fanami wiele mówiącą grafiką. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, to Biebs opatrzył ją szerokim komentarzem. Ciekawe co na to Chris Brown.

Oczywiście nie mogło zabraknąć kwestii „pomyłki”, którą Chris Brown popełnił wiele lat temu. A właściwie popełniał ich wiele przez wiele lat. Chodzi jednak o tę najgłośniejszą – sprawę pobicia Rihanny.

Jeśli jednak spróbujemy być „sprawiedliwi” i odłączymy życie prywatne Browna od talentu – a także życie prywatne Jacksona i 2Paca (zwłaszcza tego pierwszego) – to jakoś specjalnie nie widać uzasadnienia dla zestawienia. Chyba że chodzi o naśladowanie MJ’a o tutaj:

Okej, CB potrafi tańczyć. Potrafi też śpiewać. Ale czy CB przez lata nagrał chociaż jeden krążek, który odcisnąłby znaczący ślad na polu muzyki jakiejkolwiek? To porządnie zrobione piosenki, nikt temu nie zaprzeczy, ale czy rewolucyjne? Czy CB napisał kiedykolwiek równie dobry tekst co 2Pac? To, że jest a) czarnoskóry, b) potrafi tańczyć, c) potrafi śpiewać, d) pozuje na twardziela – nie czyni go od razu mieszanką ikony muzyki pop z ikoną muzyki rap. Bieber – weź coś nagraj, a nie siedzisz na tym IG.

A Wy, co o tym sądzicie? A może macie pomysł na inne zestawienia? Kaz Bałagane + Smolasty = Young Igi? Sobota + Lilu = Rena? Peja + Peja = Śliwa?

fot. kadr z klipu „Chris Brown – Back To Love (Official Video)”, youtube.com/ChrisBrownTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Pluto i Charon odpalają NEW BRAND! [skrr aby]

Przedstawiamy Wam kolejny kawałek z serii 'skrr abów', gdzie doceniamy wschodzących artystów! Pluto Charon powracają z numerem 'NEW BRAND'.

News,Streetwear
Travis Scott x Air Jordan 1, Raf Simons: premiery nadchodzącego tygodnia

Aż chce się rzec: wreszcie. Najbardziej wyczekiwana premiera roku już w przyszłą sobotę. Prócz tego, w przyszłym tygodniu dostaniemy m.in. nowe Presto, Rafy i Nike, które równie dobrze mogłyby wyjść w kolabo z Supreme. Zapraszamy niżej!