News,Streetwear

MISBHV x Reebok, BAPE: premiery nadchodzącego tygodnia

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

MISBHV x Reebok, BAPE: premiery nadchodzącego tygodnia

To będzie niezły tydzień. W porównaniu do poprzednich można nawet pokusić się o stwierdzenie, że naprawdę mocny. Dziś prawie same kolaboracje. W tym tytułowa, która mocno napawa nas dumą. Lecimy.

Udostępnij
Wywiad
Drake jest bogiem dla młodych raperów – wywiad z Madchildem

28 marca w warszawskim klubie Hydrozgadka zagrał Madchild. Topornik z Vancouver zgodził się z nami porozmawiać, co możecie dzisiaj sprawdzić w formie wideo, a także... w transkrypcji. Madchild opowiada o swoim warsztacie, o tym, kto jest nową nadzieją sceny i... o branży porno. Zapraszamy!

News
Lanek w końcu zmontuje supergrupę?

Kilka lat temu zapowiedziana została płyta składu RBL (Red, Braddu, Lanek). Braddu miał odpowiadać za zwrotki, Red za refreny, a Lanek za bity. Ostatecznie przez problemy natury zarówno artystycznej jak i osobistej, skończyło się tylko na kilku singlach. Dlaczego o tym teraz piszę? Spowodowane jest to premierą kawałka "Safari", gdzie za bit również odpowiada Lanek. Analogicznie jak przy okazji RBL, mamy człowieka od refrenu czyli Smolastego. W miejsce Bradda mamy dwójkę: Kizo, Żabson. Czy wspólny projekt tej czwórki osiągnąłby sukces?