Hip Hop,News

Młodszy Joe aka Apriljoke złodziejem? Czy odkupił winy?

Tomasz Jastrzębski -
Hip Hop,News - - Dodane przez Tomasz Jastrzębski

Młodszy Joe aka Apriljoke złodziejem? Czy odkupił winy?

Młodszego można kojarzyć ze współpracy z schafterem, Planem Be, Deysem czy Kukonem. Można też z solowej działalności, wrzutek na QueQuality, Hashashins i NewBadLabel, albo nawet z instagramową akcją „Nadia wróć do Joe”. Teraz niestety będzie się też kojarzył ze „złodziej” i „krętacz”.

Takimi określeniami podpisała ostatnią działalność Apriljoke’a redakcja Sajko. Shots have been fired.

Ale właściwie co się stało? Wśród społeczności Sajko pojawił się głos skargi i przestrogi, albo po prostu callout ze strony menadżera MVRCELIEGO, wg. którego Joe nie dotrzymał umowy ws. gościnki i zniknął z hajsem.

To nie był jedyny taki przypadek, a akcja rodzi reakcję. Jeden z administratorów i bez wątpienia opiekunów grupy zebrał screenshoty na których widać więcej nieprzyjemnych sytuacji i poszkodowanych osób. Upublicznił je tutaj razem z opisem sytuacji i garścią swoich emocji.

MŁODSZY JOE AKA APRILJOKE AKA MŁODSZY ZŁODZIEJ I KRĘTACZ.Inaczej określić Daniela po tych zachowaniach nie można….

Sajko 发布于 2019年7月26日周五

Akcja budzi reakcję, a reakcja… też budzi reakcję? Młodszy Joe podlinkował na fanpage’u zaległą zwrotkę z krótkim opisem, który można określić jako „mocne postanowienie poprawy”.

Rekompensata taka, że dogrywam mu sie na kolejny numer, a
Gość od zaginionych mixów w przyszłym tyg opłacony.
Deliver idzie.

Dodatkowo, już jako Apriljoke, wrzucił darmową paczkę bitów do pobrania dla tych, którzy poczuli się poszkodowani.

Czy okazana skrucha i takie przeprosiny wystarczą? Wybaczone?

foto. kadr z klipu „Młodszy joe/ka-meal feat. Deys – Eden (Official video)” youtube/hashashins

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Lil Masti: Jestem z ubogiej rodziny. Przy tym, co robiłam, Marta Linkiewicz to lajt

Przyznaję, że kilka lat temu nie pomyślałbym o tym, że z własnej woli będę pisał o Seksmasterce. I faktycznie - nigdy o niej nie pisałem, a nawet nie musiałem pisać. Dzisiaj mamy jednak nieco inny krajobraz na YouTube'owej scenie, mamy Fame MMA, mamy rozmaite sposoby na osiągniecie rozpoznawalności i to wszystko staje się coraz ciekawsze w kontekście mechaniki rządzącej poczynaniami naszych "internetowych zawodników". Zapewne część nowych odbiorców Lil Masti kompletnie nie kojarzy tego, co Aniela Bogusz robiła wcześniej. Słuchacze Kaza Bałagane niekoniecznie wiedzą, że na jego płycie producenckiej nawijał na przykład O.S.T.R. Otóż da się sprawić, żeby nasi odbiorcy kojarzyli nas wyłącznie z tym, na czym nam zależy. I nie jest to specjalnie trudne. Albo inaczej - nie jest aż tak trudne, jakby mogło się wydawać.

Hip Hop,News
Dlaczego Max B będzie najważniejszym raperem 2021 roku?

"Street credit" to hasło już pozornie zapomniane, ale kilka sytuacji w ostatnim czasie pokazało, że jednak nie można wozić się w kawałkach bez potwierdzenia sytuacji na ulicy. Max B swoje umiejętności potwierdził w studio i w więzieniu. Nie będzie przesadą, jeśli napiszę, że większość dorosłego życia spędził za kratami. Urodzony w 1978 roku, do więzienia trafił w wieku 19-stu lat, przesiedział do 2005, a w 2009 trafił do celi ponownie - skazany na 75 lat - siedzi do dzisiaj. Na wolności spędził 23 lata. W więzieniu póki co 18.