Hip Hop,News

Muzyka, buty, a już niedługo gra! Co jeszcze wymyśli Travis Scott?

Michał Fitz -
Travis Scott - HIGHEST IN THE ROOM (Official Music Video)
Travis Scott - HIGHEST IN THE ROOM (Official Music Video)
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Muzyka, buty, a już niedługo gra! Co jeszcze wymyśli Travis Scott?

Z piedestału, jeśli chodzi o artystyczną wszechstronność, Kanye Westa powoli spycha Travis Scott. La Flame poza muzyką od dawna prężnie działa w branży modowej, tworząc kolejne kolekcje we współpracy z największymi markami, a już niedługo ma pokusić się nawet o własną grę wideo!

Jakiś czas temu Travis związał się imponującym i bardzo lukratywnym kontraktem z PlayStation. Umowa ta miała mu zagwarantować przynajmniej 20 milionów dolarów. Wydawało się, że dotyczy tylko użyczenia wizerunku, gdyż Scott wziął udział w kampanii promującej najnowszą konsolę tego producenta, PS5. Już tamta reklama została zrobiona ze sporym rozmachem, ale zanosi się, że na tym nie koniec.

XXL Mag donosi bowiem, że umowa podpisana z PlayStation jest dużo bardziej złożona i nie skupiała się jedynie na reklamie nowej konsoli. Podobno w ramach tej współpracy raper miał dostać rolę kreatywną w nowej branży i ma odpowiadać za stworzenie własnej gry. Za pracowników, narzędzia niezbędne do produkcji i całą stronę techniczną projektu będzie, oczywiście, odpowiadało PlayStation, ale stroną fabularną i kreatywną ma zająć się właśnie Travis, który dostanie wolną rękę przy aranżacji całej gry.

Można więc spodziewać się niezłych cudów. La Flame w końcu uwielbia rozmach, a swoimi kolejnymi wizjami przebija poprzednie. By to zrozumieć, wystarczy zresztą spojrzeć na to, w jak kosmiczny sposób został stworzony jego koncert w Fortnicie czy chociażby teledysk do „Highest In The Room”, który swoją drogą również zawiera małe nawiązanie do gier wideo.

Co jeszcze może wymyślić Travis? Cóż, tego nie da się przewidzieć, bo ogranicza go już w zasadzie tylko wyobraźnia, a ta wydaje się… nieograniczona. Pewnie niedługo zacznie bawić się w pisanie scenariuszy, produkcję animowanych, mocno pokręconych seriali i tworzenie innej, futurystycznej sztuki. O ile już tego nie robi. A w międzyczasie wymyśli pewnie jeszcze swój własny, nowy narkotyk, stworzy muzyczną, sztuczną inteligencję wzorowaną na własnym umyśle i zagra koncert z ziemskiej orbity. Serio, sami zobaczycie.

fot. kadr z klipu „Travis Scott – HIGHEST IN THE ROOM (Official Music Video)”, YouTube.com/Travis Scott

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Brat 21 Savage został śmiertelnie zasztyletowany. Znany jest już sprawca
brat 21 Savage

Tydzień temu dotarły do nas przykre wiadomości z południowego Londynu. Zabity został młodszy brat 21 Savage i drillowiec, 27-letni Terrell Davis aka TM1way. Wczoraj (29 listopada) policja wreszcie poinformowała, że namierzyła i aresztowała sprawcę. Dziś stanie on przed sądem.

Rap
Transfer roku? Def Jam UK ujawnił pierwszego zawodnika!
def jam uk stormzy

Legendarna wytwórnia szybko rozszerza swoją działalność na świecie. Po tym, jak w zeszłym roku otwarty został jej polski oddział, który zasilili mocni i różnorodni artyści, doczekaliśmy się w końcu oddziału w Wielkiej Brytanii. A jego start jest jeszcze bardziej imponujący!