Lifestyle

Na czym polega fenomen Sanah?

Julia Niedzielin -
sanah
sanah
Lifestyle - - Dodane przez Julia Niedzielin

Na czym polega fenomen Sanah?

Sanah jest absolutnym odkryciem 2020 roku. Wydała wtedy bardzo udany album „Królowa dram”. Piosenki Zuzanny Jurczak zajmują wszystkie toplisty na Spotify czy Apple Music. 23-letnia wokalistka osiągnęła sukces, o którym marzy niejeden artysta w Polsce. Ambicje, talent i przede wszystkim pomysł na siebie oraz swoją twórczość przynoszą efekty. Sanah nie tylko śpiewa, ale także komponuje, gra na skrzypcach i na pianinie.

Utwory Sanah przede wszystkim idealnie wpasowują się w dzisiejsze trendy. Teksty jej największych hitów takich, jak „Szampan”, „ten Stan” czy „2:00” są proste i łatwe do zapamiętania. Pasują do nieskomplikowanej, chwytliwej melodii, która po tym jak wpadnie nam do głowy, nie chce z niej wyjść. Sanah w swoich utworach porusza tematy miłości, wrażliwości, kobiecości. Dzięki temu z łatwością dociera do młodych (choć nie tylko) odbiorców. Łatwo utożsamić się z jej piosenkami. Nie tylko młode dziewczyny z chęcią sięgają po delikatną, subtelną i wrażliwą Sanah, której słucha się z wielką przyjemnością.

Unikalna barwa

Sanah słynie z unikalnego i oryginalnego głosu. Choć znajdziemy wielu jej wielbicieli, to nie zabraknie także jej przeciwników, których wysoka i nieco skrzypiąca barwa może irytować. Podział ten przyczynił się do dyskusji na temat głosu Sanah, który bez wątpienia jest ciekawy i może wzbudzać skrajne odczucia.

Młoda artystka słynie także ze swojej skromności i delikatnej kobiecości. Wielu fanów ceni ją za niezwykły talent, ale także autentyzm i pokorę. Sanah nie zgubiła własnej tożsamości pomimo sławy i pieniędzy, które zdobyła w bardzo krótkim czasie. Czy to nie prawda jest najcenniejszym walorem artystycznym?

Kreacja postaci

Kiedy mówimy o Sanah, mamy na myśli nie tylko muzykę, ale także osobowość artystyczną czy sceniczną. Wokalistka jest niezaprzeczalnie ciekawą i barwną postacią, która przyciąga uwagę odbiorcy. Charakterystyczna uroda, a także stylizacje tworzą spójny obraz delikatnej czarodziejki, wróżki, która hipnotyzuje swoją aparycją. Bardzo ważny jest wizerunek artysty, który łączy się z tworzoną przez niego muzyką. Na odczucia odbiorcy po kontakcie ze sztuką wpływają bodźce odbierane przez różne zmysły. Zatem outfit czy make-up, a także sposób poruszania się czy mówienia mają duże znaczenie. U Sanah wszystkie te elementy są perfekcyjnie dopracowane. Lekko nieśmiała, cicha osobowość w połączeniu z czułym spojrzeniem i subtelnymi ruchami składają się na oryginalny wizerunek gwiazdy.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Ukryte like na Instagramie – jak i dlaczego włączyć tę funkcję?
ukryte like na instagrammie

Instagram testował to rozwiązanie od dawna. Już w okolicach lipca 2019 roku, czyli prawie dwa lata temu, pojawiły się pierwsze możliwości ukrycia liczby polubień przez niektórych użytkowników. Po dwóch latach, 26 maja tego roku oficjalnie wprowadzono ukryte like na Instagramie. Jak ukryć instagramowe "serduszka" i dlaczego mielibyście to zrobić?