Hip Hop,News

“Na pewno będzie solo” – Saful zapowiada płytę!

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

“Na pewno będzie solo” – Saful zapowiada płytę!

Czy będzie kolejny sezon obsypanego pochwałami serialu HBO „Ślepnąc od świateł”? – tego nie wiemy. Czy serialowy Piorun (Krzysztof Skonieczny) rozszerzy w poserialowej rzeczywistości więcej tematów niż tylko promocję marki [SZTYWNIUTKO] – to też jeszcze jest dla nas tajemnicą. Wiemy natomiast jakie plany ma Kamil Nożyński, czyli ekranowy Kuba. Planuje właśnie… solowy krążek. 

Raper z warszawskiego Dixon37 swoje plany zdradził w rozmowie z CGM.pl. Niestety, Kamil (zupełnie jak jego serialowy bohater) nie był zbyt wylewny i news ograniczył do jednego zdania. No dobra, dwóch: – Na pewno będzie solo. Powoli zaczynam nad tym pracować, ale… ale  przyjdę z efektami, nie będę o tym mówić – stwierdził. 

Raper zapewnił też, że zamierza łączyć obie drogi -i tę muzyczną, i aktorską. – Chciałbym rozwijać obydwie zajawki, na raz. Więc na pewno przyjdzie czas, że coś usłyszycie ode mnie nowego i dalej szukam propozycji filmowych – mówił (nota bene, zaznaczył, że mogą to być kompletnie inne kreacje niż ta z ekranizacji Żulczyka). 

W czasie rozmowy padło też ciekawe pytanie o to, co jest bliższe Kamilowi – bycie raperem grającym w filmach, czy bycie aktorem, który rapuje.  – Po trochu jestem obydwoma, i to i to zdobyło moje serce, więc co jest bliższe? Jestem każdym po trochu. I raperem grającym w filmach i aktorem rapującym – zadeklarował i doprecyzował po chwili: – Aktorem nieprofesjonalnym.

Saful zdradził też, że jego kumple Dixon37 początkowo byli nieco zdziwieni jego nagłym skrętem w stronę aktorstwa, ale też, że podobała im się rola Kuby. A jak to się stało, że Saful w ogóle stawił się na castingu? Skłoniła go, chęć spróbowania czegoś nowego i… chęć zarobienia hajsu. Saful przyznał to prosto z mostu, jednym zdaniem, po męsku. Chociaż na pytanie ile tego hajsu zarobił rzucił tyko: “pomidor”. Dżentelmeni w końcu nie rozmawiają o pieniądzach 😉

Całe nagranie możecie zobaczyć tu:

P.S. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o innych raperach romansującym z wielkim ekranem, przeczytajcie ten tekst Kajetana. Natomiast w tym Ania pisze o tych spośród scenicznych nawijaczy, o których (jeszcze) nie powstał film. A mógłby. I to zapewne niejeden.

fot.”Ślepnąc od świateł”, HBO Polska

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Romantyczny chuligan: Kolaboracja PACCBET x Hi-Tec

PACCBET, czyli skateboardingowy brand, założony przez projektanta Goshę Rubchinsky’iego oraz rosyjskiego skateboardingowca – Tolię Titaeva, ma za sobą już kilka bardzo ciekawych kolaboracji. Jedną z najbardziej interesujących była ta z Carharttem. Teraz przyszedł czas na współpracę ze sportową marką Hi-Tec

Kolekcja ta jest piątą wydaną przez rosyjska markę i – tak samo jak poprzednie – nie klasyfikuje się tradycyjnie, np. wiosna-lato, a jest indywidualnym tworem, posiadającym swój przewodni motyw. Serwuje nam streetwear z – typowym dla Goshy – postsowieckim, rosyjskim charakterem, łączącym się ze sportowymi krojami od Hi-Tec. Efekt? – Ubrania, które nadają się zarówno na bójkę, jak i na randkę (jakie to rosyjskie!), co przypomina nam nieco niedawną kolaborację Hummel x Willy Chavarria. Dodatkowo, w ramach tej współpracy, PACCBET wypuszcza na rynek swój pierwszy model buta, będący nową wersją modelu Squash Shoe, wydanego w 1974 roku przez Hi-Tec. Poniżej sesja przedstawiająca całą kolekcję.

Premiera zaplanowana jest na kwiecień tego roku. Kolekcja będzie dostępna w Dover Street Market.

fot. PACCBET

Zostaw komentarz

News,Streetwear
Stylowo i funkcjonalnie: Nowa kolekcja od Stone Island Shadow Project

Jesienią Carlo Rivetti, założyciel marki Stone Island, świętował wraz z pracownikami i fanami dziesięciolecie projektu Shadow Project. To linia współtworzona z brandem ACRONYM, skupiająca się na odzieży typowo ulicznej, przy zachowaniu wszystkich technologicznych nowinek. Teraz przedstawił nową kolekcję na wiosnę i lato.

Po raz kolejny dostajemy bardzo ciekawy projekt. Stone Island, a w szczególności Shadow Project, uwielbia eksperymentować z nowymi materiałami, z których tworzone są ubrania oraz z nietypowymi krojami. Najnowsza kolekcja nie jest pod tym względem wyjątkiem. Zostały tu użyte trzy nowe tkaniny. Pierwsza – “DPM CHINÉ” – wytkana jest w sposób Rip-stop, czyli techniką wzmacniania tkaniny poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego (mocniejszego) włókna. Druga – “IMPRINT NYLON” – opiera się na zjawisku napięcia powierzchniowego. Ostatnia, czyli “LENTICULAR JACQUARD”, w zależności od tego, pod jakim kątem się na nią patrzy, sprawia wrażenie ciągłego ruchu. Dodatkowo w nowym projekcie znajdują się buty wykonane z skóry, zamszu oraz nabuku. 

Ubrania łączą w sobie modę High End ze streetwearem. Poniżej galeria przedstawiająca całą kolekcję.

Całość jest już dostępna na oficjalnej stronie Stone Island. Ceny wahają się od 200 dolarów (750 zł) za t-shirt do 1073 dolarów (4000 zł) za płaszcz.

fot. Stone Island

P.S. Jeżeli podoba Wam się takie nowoczesne i nowatorskie podejście do ubioru, na pewno przemówią do Was ostatnie projekty od Nike i Pumy, które przedstawiły niedawno nowe modele samowiążących się butów. 

Zostaw komentarz