News,Streetwear

Na pustynię w puchówce. Nowa kolekcja od The North Face

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Na pustynię w puchówce. Nowa kolekcja od The North Face

Niedawno amerykańska marka The North Face wypuściła linię sportowych ubrań Urban Active Collection. Teraz przyszła pora na kolekcję inspirowaną afrykańską kulturą, czyli „Expedition Africa”.

Mimo, że pustynia kojarzy nam się z gorącem, to wbrew pozorom, szczególnie w nocy, temperatury potrafią tam bardzo mocno spadać. Ale to nie z myślą o nich powstała najnowsza kolekcja. Skierowana jest do uczestników wypraw górskich oraz miłośników ubioru lifestylowego. Cała linia zainspirowana jest kolorowymi wzorami różnorodnej kultury afrykańskiej oraz geografią kontynentu – np. szczytem Kilimandżaro czy Górami Atlas.

Wydane ubrania obejmują całość potrzebną na ekspedycję w góry lub na miasto: spodnie, klasyczna kurtkę puchową Nuptse, kurtkę typu Mountain oraz bluzę typu crewneck. Poniżej zdjęcie z sesji prezentującej kolekcję.

Całość jest aktualnie dostępna na oficjalnej stronie The North Face. Ceny wahają się od 70 funtów (350 zł) za bluzę do 250 funtów (1250 zł) za kurtkę puchową.

fot. The North Face

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Jano PW wraca z drugim solowym krążkiem. Znamy szczegóły

Kawałków: 14
Gości: 5
Tytuł: Inna wizja

Hip Hop,News
Złota płyta, głowa łysa. Żabson przegrał zakład. To ziomal!

Stało się. Żabson zgarnął złotą płytę za album „To ziomal”. Z tej okazji postanowił ogolić głowę, co też uwiecznił na instastory i kanale youtube.