Streetwear

Najładniejsze czarne Ultra Boosty? Jest pewien haczyk…

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Najładniejsze czarne Ultra Boosty? Jest pewien haczyk…

… który sprawi, że wielu z nas będzie musiało obejść się smakiem. Wieść o wydaniu kolorystyki ,,Triple Black” z nowymi, złotymi akcentami rozeszła się błyskawicznie. Szkoda tylko, że niewiele osób będzie miało okazję założyć je na nogi.

Technicznie to wciąż te same, uwielbiane przez rzesze sneakerheadów, Ultra Boosty w czarnej kolorystyce i z podeszwą Continentala. Największą uwagę przykuwa jednak drobny detal – napis ,,Ultra Boost” w złotym kolorze. Takie połączenie idealnie współgra wizualnie z modelem, a spore grono jego fanów już przygotowywało się do oficjalnego dropu. I teraz smutny fakt – Adidas nową odsłonę sprezentuje wyłącznie w damskiej rozmiarówce (do rozmiaru 42 EU).

Jeśli się łapiecie – para pojawi się u wybranych sprzedawców i na oficjalnej stronie Adidasa pierwszego marca, w standardowej cenie 749 zł.

Przy okazji – sprawdźcie UB stworzone przy współpracy z Undefeated, specjalnie na Dzień Niepodległości USA.

fot. Adidas

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Cardi B: pierwsza kobieta na AVN Awards
Cardi B

Cardi ciągle zaskakuje nas czymś nowym. Niedawno została rezydentką nowego klubu w Las Vegas, a teraz – jako pierwsza kobieta w historii [!] – wystąpiła na rozdaniu nagród AVN Awards.

Adult Video News Awards to odpowiednik Oscarów, tylko że przyznawany filmom dla dorosłych. W całej historii istnienia tej gali żadna kobieta nie wystąpiła na niej na żywo. Wszystko zmieniło się w tym roku za sprawą Cardi B. Raperka wykonała na scenie m.in. ”Bodak Yellow”, ”She Bad” i ”Bickenhead”.

Sama Cardi podczas swojego występu przyznała przed publicznością, że jest bardziej podekscytowana nagrodami dla porn-biznesu, niż Grammy. Dodała, że sama nie wie dlaczego. Pomijając fakt, że nadal mówimy tu o AVN Awards, to w pewnym sensie historia tworzy się na naszych oczach. 36 lat czekaliśmy na pierwszy kobiecy występ na tej gali. Może Cardi B nie jest jeszcze jak Missy Elliot, która dołączyła do elitarnego grona Songwriters Hall of Fame, ale mimo wszystko, w jakiś sposób zmieniła historię.

Fot. z filmu ”Jimmy Interviews, Cardi B” [youtube]

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Opowieść dwudziestolatków: Jan-rapowanie i NOCNY wracają z nowym albumem

Już pod koniec minionego roku Jan-rapowanie i NOCNY pokazali światu dwa single nowej płyty – „Układankę” i „Ruchy”. Teraz przyszedł czas na całość. „Plansze” – drugi album młodego duetu, ukaże się 15 marca. Będzie to jednocześnie pierwszy album SBM Label, który wydawnictwo wypuści na rynek w tym roku.

Edit: Ledwie co opublikowaliśmy dla Was ten news, a na kanale SBM Label ukazał się kolejny klip promujący nowe wydawnictwo. Prezentujemy zatem kawałek “Wybory”. Gościnie wystąpili na nim Szpaku i Guzior:

Z oficjalnego profilu wytwórni dowiadujemy się, że „Plansze” to „opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. „To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?” – pisze wydawca.

I dalej: “Plansze pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego”.

Z dumą prezentujemy Wam okładkę pierwszego albumu, który ukaże się nakaładem SBM Label w 2019 roku. Całą poligrafię i…

Opublikowany przez SBM Label Środa, 30 stycznia 2019

Zgodnie z zapowiedzią SBM Label, na stronie internetowej wydawnictwa niebawem ruszy przedsprzedaż limitowanej wersji albumu deluxe, wzbogaconej w stosunku do wersji podstawowej i muzycznie i estetycznie.

Póki co, nie mamy jeszcze niemal żadnych szczegółów dotyczących albumu. Wiemy jedynie, że za całą poligrafię i oprawę wizualną odpowiedzialny jest Michał Loba, laureat Arena Design Awards 2019. Nie znamy jeszcze ani tracklisty, ani nazwisk ewentualnych gości. Tym bardziej czekamy.

fot. Jan-rapowanie & NOCNY, “Ruchy/YouTube

Zostaw komentarz