Wyróżnione

Najlepsi influencerzy na polskim Instagramie: 30 under 100K

Klementyna Szczuka -
Wyróżnione - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Najlepsi influencerzy na polskim Instagramie: 30 under 100K

Można by pomyśleć, jak zresztą nawinął Taco Hemingway, że dziś każdy jest influencerem z misją. My jednak, podobnie jak rok temu (TU i TU), przedstawiamy osoby, które wyróżniają się na polskim Instagramie, tworząc autorski kontent oparty przede wszystkim na zajawce. W pięciu kategoriach, które przyjęliśmy znajdziecie artystów, trendsetterów, edukatorów, a nawet… ratownika medycznego.

RAP

LIFESTYLE

MODA

SZTUKA

KULTURA

Udostępnij
Lifestyle
Świąteczny prezent od twórców „Euforii” – pierwszy odcinek specjalny już na HBO!

4 grudnia w serwisie streamingowym HBO ukazał się pierwszy z dwóch okolicznościowych odcinków amerykańskiego serialu „Euforia”, a jego premiera telewizyjna odbędzie się jutro – 7 grudnia. Można przypuszczać, że akcja obu będzie rozgrywała się pomiędzy pierwszym a drugim sezonem.

News
Jeszcze freak fight czy już wielki pojedynek bokserski? Mayweather vs. Paul stało się faktem
https://www.instagram.com/

W Polsce fascynacja FAME MMA notorycznie rośnie, wręcz wprost proporcjonalnie do progresu organizacji pod względem profesjonalizmu. O takich walkach jest głośno do tego stopnia, że komentują je już nie tylko postaci znane jedynie z internetu, ale również zupełnie poważne osoby, chociażby prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek. Okazuje się jednak, że trend na bitki między znanymi osobami nie szaleje tylko w Polsce. Równie dobrze ma się w USA, z tym, że gwiazdą nie jest tam Marcin Najman, a Logan Paul.