Rap

„Najwyższy poziom ekstazy” – Travis Scott zapowiada nowy album!

Michał Szyndler -
Travis Scott nowy album
Travis Scott nowy album
Rap - - Dodane przez Michał Szyndler

„Najwyższy poziom ekstazy” – Travis Scott zapowiada nowy album!

Znajdą się tacy, którzy twierdzą, że Scott jest „ewidentnie przehajpowany”. Znajdą się również ci, którzy bez wahania powiedzą, że jest jednym z najwybitniejszych artystów naszych czasów. Niezależnie od tego, po której stronie stoicie, nie można odmówić mu tego, że wywołuje poruszenie. Po niemal trzech latach od wydania „Astroworld” Travis Scott zapowiada nowy album pt. „Utopia”.

La Flame wypuszcza albumy, obok których ciężko przejść obojętnie. Spójrzmy choćby na ostatnie dwa wydawnictwa rapera: „Birds in the Trap Sing McKnight” (2016) i „Astroworld” (2018). Jest w nich coś intrygującego i, choć sam raczej częściej wracam do tego pierwszego, nie mogę zaprzeczyć, że „Astroworld” jest przejawem ponadprzeciętnej wizji Scotta. Warto w tymi miejscu przypomnieć sobie również przełomowy i świetnie przyjęty, pierwszy studyjny album Scotta, „Rodeo”. Nic więc dziwnego, że po tak mocnych albumach fani czekają na nowości od La Flame’a.

„Nie czuję presji czasu”

Travis Scott nowy album zapowiadał już wcześniej, ale więcej szczegółów na jego temat zdradził dopiero teraz, w wywiadzie dla i-D magazine. W rozmowie z Robertem Rodriguezem rozmawiali o podejściu Scotta do kolejnego projektu, a także o tym, kiedy może on ujrzeć światło dzienne.

„Nie czuję presji czasu” – tak o swoim podejściu do nadchodzącego albumu mówił La Flame. Dużo ważniejsze jest dla niego, żeby album był kompletny, niż żeby wydać go w określonym czasie. Chce stworzyć coś monumentalnego i oryginalnego, popchnąć swoją kreatywność do granic możliwości.

„Czuję, że ciągle zostało wiele rzeczy, które chciałbym zrobić, wiele rzeczy, o które chciałbym, żeby były w tym albumie zawarte (…) Chcę stworzyć nowy dźwięk. Mogę spędzić całe dnie uderzając głową w ścianę, próbując wpaść na coś nowego, ale kiedy już wreszcie mi się to uda, to brzmi jak najwyższy poziom ekstazy”

Poza wzniosłymi zapowiedziami „nowych dźwięków, które będą jak najwyższy poziom ekstazy” (w co oczywiście wierzymy!) Scott opowiedział również o pracy nad albumem. Wyjawił, że sam przygotowuje swoje instrumentale, do których rapuje.

„To jedna z najlepszych rzeczy związanych z pracą nad tym albumem. Ewoluuję, współpracuję z nowymi ludźmi”

Kiedy możemy się spodziewać „Utopii”? Jak twierdzi Travis, nowy album ukaże się już niedługo i możemy się go spodziewać jeszcze w 2021 roku!

fot. Spike Jonze

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Nowy numer PRO8L3M? To ma znaczenie
PRO8L3M - V

W ten weekend wszyscy słuchacze mieli się już zachwycać "Block Party Mixtape" stworzonym przez PRO8L3M. Niestety, duet zakomunikował, że dostarczy krążek miesiąc później, ale w zamian za to w formie pełnoprawnego albumu. Wiadomo, fani nie mogli być z tego zadowoleni, bo ten projekt i tak został już wcześniej przełożony o pół roku.

TikTok
Jak nagrać viralowego tiktoka?
jak nagrać viralowego tiktoka

Wiele osób zastanawia się, jak zrobić swój pierwszy filmik na TikToka. Algorytm aplikacji i jej działanie wyjaśniliśmy już TUTAJ. Teraz czas na przedstawienie tego, jak nagrać viralowego tiktoka. Jak stworzyć coś, co będzie się "oglądało"?