News

Nareszcie są! Oficjalne zdjęcia Supreme x Nike Air Max Tailwind IV

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Nareszcie są! Oficjalne zdjęcia Supreme x Nike Air Max Tailwind IV

Ponad tydzień temu pisaliśmy o zaprezentowanej przez Supreme kolekcji SS19, której pierwsze elementy trafiły już do sklepów amerykańskiej marki w zeszłym tygodniu. Nieodłączną częścią każdego sezonu dla Supreme są kolaboracje. Jedną z pierwszych tej wiosny ma być ta z firmą Nike, a konkretnie – nowa wersja modelu Air Max Tailwind IV. Nareszcie dostaliśmy oficjalne zdjęcia tego modelu.

Nike uwielbia kolaboracje, zarówno z markami High-End (np. ta ostatnia z BLACK COMME des GARÇONS), jak i streetwearowymi (np. właśnie te z Supreme). Tym razem dostaniemy wersję modelu Air Max Tailwind IV, którego historia sięga 1999 roku, a reedycje, na przestrzeni ostatnich lat, zdarzały się sporadycznie. Jest to typowe dla Supa – uwielbia on przy kolaboracjach brać pod lupę mniej popularne modele, jak np. Spectrum Plus, SB Gato czy Air Force 2. Amerykańskie marki zaoferują nam dwie kolorystyki: czerwono-białą oraz czarną.

Oto galeria przedstawiająca wyczekiwane oficjalne zdjęcia buta:

Kolaboracyjny Air Max Tailwind IV trafi do internetowego sklepu Supreme w jeden z czwartków sezonu wiosennego. Który? – niestety, konkretnej daty jeszcze nie ma. Cena wyniesie 190 dolarów, czyli około 715 zł.

fot. Supreme/Nike


Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Buldog czy bokserki? 2 Chainz wydaje nowy krążek

2 Chainz w tym tygodniu udostępnił na swoim Instagramie okładkę zapowiadającą nowy krążek. Dziś album "RAP OR GO TO THE LEAGUE" jest już dostępny na platformach streamingowych.

Hip Hop,News
Blues Brothers w wersji Donguralesko i Matheo: „Teraz”!

Właśnie dostaliśmy świeży i ciepły jeszcze kawałek, promujący nadchodzący mixtape „Miłość, szmaragd i krokodyl” - „Teraz”. A na nim legendarny duet w stylizacji 1:1 przypominającej tę z filmu „Blues Brothers” (nawiązują nawet do tego w pierwszych sekundach teledysku). Spójrzcie sami: