News

Nicki Minaj vs. Meek Mill: Będzie nokaut?

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Nicki Minaj vs. Meek Mill: Będzie nokaut?

Z relacjami to już tak bywa. Emocje często wyprzedzają rozsądek. A gdy do tego w grę wchodzą uczucia pomiędzy celebrytami, rzadko kiedy obywa się bez skandali. Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego. Na ring weszli Nicki Minaj i Meek Mill.

Wydawałoby się co prawda, że dwa lata – bo tyle właśnie minęło od rozstania pary – to wystarczająco, by już się z nim pogodzić. Może nawet znaleźć kogoś nowego? Wygląda jednak na to, że artyści wciąż jeszcze nie wyjaśnili sobie wszystkiego do końca. Tak przynajmniej można wnioskować z zachowania Minaj.

Kilka dni temu podczas austriackiego koncertu raperka znalazła czas by podzielić się swoimi wątpliwościami z publicznością. Przerwała występ, by kilka chwil porozmawiać o swoim byłym partnerze. „Mogę zdradzić jego tajemnicę, ale nie. Bycie gorzką s…ą to nie to, co chciałabym wyrazić” – zapewniła. Pytanie tylko co w takim razie chciała przekazać Millowi? Ostrzeżenie? Czy też właśnie miał to być wyraz miłosierdzia?

Nawet jeśli tak, to Mill raczej w niego nie uwierzył. Szybko odpowiedział byłej partnerce na Twitterze, przenosząc tym samym dyskusję do mediów społecznościowych.

fot. 6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz, FEFE/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

To było tak: najpierw ukazał się debiutancki album „Dummy Boy”. Potem było jego entuzjastyczne przyjęcie w świecie hip-hopowym. A jeszcze kilka chwil później okazało się, że sprawca całego tego muzycznego zamieszania i zarazem ten, który za powstanie krążka odpowiada, jego premierę oglądał spoza krat. O kim mowa? Oczywiście o 6ix9ine. O barwnego rapera w listopadzie upomniał się wymiar sprawiedliwości.

Jak można się było spodziewać, mimo że pozbawiony wolności, Tekashi nie pozwolił o sobie zapomnieć na zbyt długo. Właśnie więc internet obiegła fotka, na której czule przytula swoją dziewczynę – Jade. To właśnie ona udostępniła zdjęcie w objęciach muzyka na swoim koncie instagramowym. „He’s good” – dodała po wizycie w więzieniu, rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Biorąc pod uwagę, że przebywającemu w areszcie Tekashiemu, w związku z zarzutami m.in. kierowania gangiem, grozi nawet dożywocie, deklaracja Jade może wydawać się jednak nieco zbyt optymistyczna.

fot. _ohsoyoujade/Instagram

Zostaw komentarz

News
Myślała, że O.S.T.R. to coś między Lechem Rochem Pawlakiem a Jožinem z bažin – szokujące słowa Tytusa z Asfalt Records

Na czyim weselu Dizkret rapował kawałki Molesty? Czy to źle, że Łukasz Partyka nie kojarzy cytatów z hip-hopowych klasyków? Co we współczesnym rapie zostało z tradycyjnego hip-hopu i czy dalej można stawać te pojęcia obok siebie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w trwającym ponad dwie godziny (!) panelu towarzyszącym książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy”.

Niemal dwie i pół godziny merytorycznej dyskusji o hip-hopie? Bardzo proszę! To świetna alternatywa, jeśli nie macie na co iść do kina. Wydarzenie zostało zorganizowane przy okazji świetnej publikacji „To nie jest hip-hop. Rozmowy”, w której znajdziemy wywiady z jednymi z najciekawszych osobowości polskiej sceny: Ajron, Bilon, Dizkret, Eprom, Rafał Grobel, Groh, Kasta, Kosi, Łona, Ment XXL, Noon, Pezet, Stasiak, Steez83, Tytus, Wini, Włodi, Tomek Woźniak i Ania Wójcik. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że warto?

Dwóch z przepytywanych gości, czyli Steez83 (m.in. 1/2 zespołu PRO8L3M) i Tytus (założyciel i szef Asfalt Records), uczestniczyło w panelu wraz z autorami książki. Pierwszą ważną informacją jest, że doczekamy się drugiej części i, jak to powiedział Tytus – Te dwa wolumeny oddadzą to, co działo się od ’98 roku do czasów obecnych. – Jest tu dużo wiedzy, która, jeżeli ktoś chciałby się poważnie za jakieś sprawy zabierać, jest dosyć istotna i cenna – dodał Steez.

Paneliści dyskutowali również o tym, jak telewizja kreuje kariery i czym różni się jej podejście od tego, które reprezentują wytwórnie niezależne. – Dla wielu osób miarą popularności artysty w Polsce jest jego obecność w telewizji – zaznaczył prowadzący całość DJ Anusz. Steez83 wspomniał z kolei czasy, kiedy Teleexpress zajął się tematem… Hemp Gru, a potem zdradził, jak skończyła się kariera Wujka Samo Zło w telewizji. Tytus nie szczędził równie ciekawych anegdot i wspomniał, kiedy uświadomił pewnej kobiecie z showbiznesu, że profil O.S.T.R. na Facebooku ma 800 tysięcy polubień. – Myślała, że O.S.T.R. to coś między Lechem Rochiem Pawlakiem a Jožinem z bažin – zaśmiał się.

fot. kadr z wideo „Tytus z ASFALT RECORDS u Numera (Wywiad w Czwórce)”, youtube.com/Czwórka

Zostaw komentarz