Hip Hop,News

Nie mamy wątpliwości, „HOMELESS BOY” to jeden z najlepszych numerów Przyłuca!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Nie mamy wątpliwości, „HOMELESS BOY” to jeden z najlepszych numerów Przyłuca!

Przyłu, reprezentant QueQuality, wydał w tym roku swój debiutancki album, „Juniper”. Jak widać, nie spoczywa na laurach i idzie za ciosem. Już 18 grudnia otrzymamy drugi krążek rapera – „Homeless Boy”. Taką samą nazwę nosi również wczorajszy, trzeci singiel zapowiadający tę płytę.

Uważam, że „Homeless Boy” to jeden z najlepszych numerów Przyłuca. Jest dojrzały, przemyślany, z emocjami. Raper pokazuje, jak istotna jest dla niego rodzina, przyjaciele i osoby, które go wspierają; że ważna jest też dla niego muzyka, która pozwoliła mu osiągnąć sukces i pokazać się szerszej publiczności. Raper przedstawia również kontrast między teraźniejszością a przeszłością, którą nie do końca rozumiał, i której nie lubił, ale to ona wpłynęła na to, jaki jest teraz. Jeśli chodzi o brzmienie, nie ma się do czego przyczepić. Przyłu jak zawsze daje nam dobre flow. To melodyczny numer, który z pewnością spodoba się wielu słuchaczom.

Wcześniej Przyłu wypuścił dwa mocne numery, które bardzo dobrze się przyjęły wśród fanów rapera. W pierwszym, „DeLorean”, przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Opowiada, o czym marzył jako dziecko, jak wyglądało jego wejście w dorosłość oraz z czym musi się teraz mierzyć. Z kolei w „Lot 2020” mówi o sytuacjach życiowych, które wpłynęły na teraźniejszość. Udowodnił, że upór w działaniu dał pozytywne konsekwencje tego, w jakim miejscu się obecnie znajduje i co osiągnął.

Warto przekonać się, co przygotował raper w wersji preorderowej. Oprócz merchu, z którym można zamówić płytę, w wydaniu deluxe znajdzie się plakat, gadżet związany z albumem, autograf i wlepki. Ponadto jest jeszcze pewna niespodzianka, ale ją sprawdźcie już sami!

fot. kadr z klipu „Przyłu – HOMELESS BOY”, YouTube.com/QueQuality

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Lil Nas X powraca! Czy „Holiday” ma szansę stać się hitem na miarę „Last Christmas”?

Być może wcale nie chcecie jeszcze słyszeć o świętach. Tymczasem jednak, dwa lata po premierze historycznego "Old Town Road", Lil Nas X powraca z nowym singlem – singlem okolicznościowym – którym prawdopodobnie przejmie listy przebojów już w listopadzie.

Rap
Teledyski kręci się tak, jak filmy. Wybraliśmy 5 najlepszych klipów ostatnich tygodni!

Teledysk przestaje być elementem reklamującym utwór i zamiast tego, staje się odrębnym dziełem sztuki, równie ważnym, co sam kawałek. Takie podejście powoduje, że wykonawcy coraz częściej odchodzą od schematu „śpiewania do mikrofonu w różnych lokacjach”. Coraz chętniej powierzają tę warstwę narracji artystom, dając im znaczną swobodę tworzenia. A z takiego połączenia powstają nieraz naprawdę genialne klipy. Postanowiliśmy przyjrzeć się teledyskom, które ukazały się w ostatnim czasie i zachwyciły nas z różnych powodów.