Hip Hop,News

Nie tylko Szpaku nowym zawodnikiem chillwagonu? Ekipa uchyliła rąbka tajemnicy?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Nie tylko Szpaku nowym zawodnikiem chillwagonu? Ekipa uchyliła rąbka tajemnicy?

Pewnie zdążyliście już przesłuchać nowy kawałek chillwagonu, w którym to zaprezentowano nowego zawodnika, którym okazał się Szpaku! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Jednak klip zdradza nam trochę więcej niż mogłoby się wydawać.

Jak wiecie ojciec chillwagonu zapowiadał, że w ekipie pojawią się nowe twarze, które nie tylko wzbudzą zainteresowanie, ale też wniosą różne style do „podstawowego składu”. Szpaku już przedstawiony, a więc kto teraz?

Musicie zwrócić uwagę na osoby w klipie „Robale”, ponieważ czasem oprócz Borixona, Qry’ego i Szpaka pojawia się czwarta postać. Najlepiej rozpoznać można ją w momencie zwrotki Szpaka. Czyżby właśnie za szefem GUGU w kapeluszu z bronią nie przechadzał się Oki? Odpalcie klip jeszcze raz i zwróćcie na to uwagę. Czy oznacza to, że wiemy kto będzie kolejnym graczem chillwagonu?

fot. kadr z klipu „chillwagon – robale”, YouTube.com/chillwagon

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Krzysztof Gonciarz o realizacji teledysku Tymka i Awich!

Stosunki między osobami tworzącymi treści w serwisie YouTube a raperami bywają różne. Chociaż wydaję mi się, że ostatnio ta bariera zmniejsza się i chętniej dochodzi do ewentualnych współprac na różnych płaszczyznach. Tym razem Krzysztof Gonciarz był odpowiedzialny za realizację teledysku do numeru "Aligator" Tymka z japońską raperką Awich.

Hip Hop,News
Magiera z kolejnym projektem i własnym kanałem YouTube!

W sieci pojawił się nowy numer na bicie Magiery z udziałem Tymka i Falcona1 "Balladka". Jest to singiel zapowiadający nowy projekt producenta. Członek legendarnego duetu White House Records nie próżnuje. Lada moment ukaże się płyta z Kukonem "Afera". Jednak, z tego co można zauważyć, nie będzie żadnej przerwy w robieniu muzyki. Póki co szczegóły nowego projektu nie są znane. Dziś ma się ukazać teledysk do wypuszczonego w nocy numeru. Warto dodać, że powstał kanał YouTube "MagieraVEVO" [LINK], na którym będą pojawiać się najnowsze produkcje od Tomka. Utwór sam w sobie jest przesiąknięty jazzowym klimatem i brudnym brzmieniem, co nadaje ciekawego vibe'u całości. Singiel dostępny jest w serwisie Spotify, a już niedługo będzie można go odsłuchać w pozostałych platformach streamingowych.