Hip Hop,News

Niepublikowany singiel Drake’a kolejnym challengem na TikToku!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Niepublikowany singiel Drake’a kolejnym challengem na TikToku!

Kilka dni temu do sieci przeciekł nowy kawałek Drake’a, który szybko zapoczątkował na TikToku nowy taneczny challenge. Opublikował go na Twitterze Toosie, tancerz z Atlanty, który w swojej choreografii wykorzystał układ zgodny z treścią utworu.

It go right foot up, left foot slide/Left foot up, right foot slide/Basically I’m saying, either way, we ‘bout to slide, ayy/Can’t let this one slide, ayy

Drake za pośrednictwem Instagrama potwierdził później jest to fragment jego najnowszego singla, którego tytuł to właśnie „Toosie Slide”. Jego premiera została zapowiedziana na czwartek. Kawałek ten będzie kolejnym po wydanych miesiąc temu „Chicago Freestyle” i „When to Say When”. Możemy się również domyślać, że znajdą się one na nadchodzącym albumie rapera.

View this post on Instagram

THURSDAY @ MIDNIGHT @toosie @ozmusiqe

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy kawałek Drake’a rozpoczął nowy challenge. W zeszłym roku popularny był „Flip the Switch”, w którym dwie osoby nagle zamieniały się miejscami i ubraniami przy „Nonstop” albo – w niektórych przypadkach tragiczny – „KiKi Challenge”. Gdy w tle leciało klasyczne już „In My Feelings”, ludzie tańczyli, idąc obok jadącego powoli samochodu.

fot. kadr z klipu „Drake – In My Feelings”, YouTube.com/Drake

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,News
Czy Culture III będzie lepsze dzięki koronawirusowi?

Migos to kultowy już skład, który przystemplował swoją pozycję w światowej rapgrze albumem "Culture". Krążek zebrał świetne recenzje, ponieważ cały był bardzo solidny oraz posiadał wyróżniające się hity, jak "Bad and Boujee" czy "T-shirt". Rok później panowie próbowali pobić swój niewątpliwy sukces sequelem tego albumu, ale "Culture II" nie sprostało oczekiwaniom. Faktycznie pojawiły się na nim pojedyncze szlagiery, ale pośród 24 kawałków na tym wydawnictwie było też mnóstwo nudnych zapychaczy, które mu ujmowały. Artyści chcieli dokończyć trylogię i w tym roku wypuścić trzecią część "Culture", ale sytuacja z koronawirusem zmusiła ich do odłożenia tych planów przynajmniej do lata. Czy może mieć to pozytywny wpływ ten album?

Hip Hop,News
Premiery płyt w kwietniu!

W marcu największy szum wokół swojej płyty zrobił nie kto inny jak Quebonafide. Tego można było się spodziewać. Jednak płyta nie spełniła oczekiwań większości słuchaczy i można było odczuć niezadowolenie niektórych fanów. [TUTAJ] możecie przeczytać naszą recenzję. Wciąż krążą słuchy o tym, że to tylko przystawka przed głównym daniem i czeka nas jeszcze jakaś niespodzianka. Miejmy taką nadzieję. Oprócz szefa QueQuality swoje płyty wydali m.in. Otsochodzi, Bonson, Tymek, Peja. A to lista zaplanowanych albumów na kwiecień: