News,Rap

Nowa płyta Sokoła już za chwilę? Sprawdzamy, co u niego

Michał Szyndler -
News,Rap - - Dodane przez Michał Szyndler

Nowa płyta Sokoła już za chwilę? Sprawdzamy, co u niego

Sokół jest jednym z tych raperów, którzy rozumieją, że w życiu trzeba „robić rzeczy”. Wystąpił w serii bardzo dobrych i całkiem zabawnych reklam Samsunga, a w 2020 założył własne wydawnictwo. Gdzie w tym wszystkim miejsce na muzykę? O właśnie! Odpowiedzią na to pytanie może być ciekawy wpis opublikowany przez Sokoła w jego mediach społecznościowych.

Ostatni solowy album Sokół wypuścił w lutym 2019 roku. Od tamtego czasu jego krążek, „Wojtek Sokół”, pokrył się podwójną platyną. Jest to niewątpliwie duży muzyczny sukces, ale należy pamiętać także o pozamuzycznej działalności rapera. Wcześniej wspominanie wydawnictwo „Wydałem” trafiło niedawno do szerszej dystrybucji. Od teraz książki wydane przez Sokoła można kupić stacjonarnie! Celowo użyłem liczby mnogiej, bo 11 stycznia miała miejsce oficjalna premiera „Czułości” Piotra Fiedlera, czyli drugiej po „Baśce” Wojciecha Friedmana pozycji w wydawniczym repertuarze Wojtka Sokoła.

Czego możemy spodziewać się od strony muzycznej? Tego właściwie nie wiemy. Wiemy tylko tyle, że nowa muzyka jest „bliżej, niż myślisz” i że najlepiej oczekiwać jej na Spotify.

Dobra, po kolei:1. Jak czekasz na nową muzykę ode mnie, to polub ten post, jak bardzo czekasz, to możesz ten post nawet…

Posted by Sokół on Tuesday, January 12, 2021

fot. kadr z klipu „Sokół – Chcemy Być Wyżej [Projekt Tymczasem]”, YouTube.com/ProstoTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Rap
Drake dostał grzywnę od zespołu NBA i to nie od tego, któremu kibicuje
https://www.instagram.com/champagnepapi/

Tak, jak w polskim rapie mamy rzeszę fanów piłki nożnej, co słychać w utworach poszczególnych artystów, tak nawijacze z USA zwykle sympatyzują z jakąś drużyną z NBA. Koronnym przykładem takiej relacji jest Drake, który w pewnym momencie stał się niemalże twarzą jedynej kanadyjskiej ekipy w tej lidze, Toronto Raptors.

Lifestyle
Albo kochasz, albo nienawidzisz. Czy cancel culture jest realnym zagrożeniem dla cywilizacji?
cancel culture

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o „cancel culture” (ang. kultura unieważniania). Radykalnej i toksycznej reakcji na skrajnie odrębne, spolaryzowane opinie, wynikające z różnicy środowisk. Zaobserwować można ją również w rapie, a do tematu wrócił aktor Rowan Atkinson, którego na pewno kojarzycie jako Jasia Fasolę.