News,Streetwear

Nowa sportowa kolekcja od The North Face

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Nowa sportowa kolekcja od The North Face

Mimo że amerykańska marka The north face kojarzy się przede wszystkim z odzieżą górską, w ostatnich latach mocno zadomowiła się rownież w kulturze streetwearu, szczególnie poprzez kolaboracje – weźmy np. tę z Supreme. Teraz ogłosiła nową sportową kolekcję.

W skład Urban Active Collection – bo tak się będzie nazywać – wejdzie w sumie 29 różnych sportowych ubrań, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Całość podzielona została na dwie części: Urban Active Running i Urban Active Training. Dzięki zastosowanym materiałom GORETEX, każda z rzeczy ma być lekka i nieprzemakalna. Klimat i kolorystyka będzie się obracać w bardziej stonowanych kolorach i krojach, podobnie jak miało to miejsce przy niedawno ogłoszonej kolekcji Cultivation. Obejrzyjcie zresztą poniższą galerię:

Póki co, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery i cen – mają zostać ogłoszone wkrótce, na oficjalnej stronie The North Face.

fot. The North Face

P.S. Jeżeli szukacie czegoś nieco mniej sportowego, ale równie funkcjonalnego, to przemówi do Was nowa kolekcja od Stone Island Shadow Project, o której przeczytacie tutaj.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Blokersi 2: Kto z kim, po co i dlaczego?

Internet obiegła informacja, że Sylwester Latkowski bierze się za kontynuację - co by o tym filmie nie sądzić - kultowych "Blokersów". "Blokersi 2" nie mają być jednak opowieścią o hip-hopie.