News

Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

Łukasz Orawiec -
News - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

„Najwyższa poduszka Air w historii” – tak Nike reklamuje swoje nowe dziecko, oznaczone liczbą 720. Patrząc na poniższe kolorystyki, trudno nie odnieść wrażenia, że będziemy mieli do czynienia z hitem.

Model Air Max 720 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu możliwie jak największego komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Agresywny i lekko futurystyczny kształt cholewki dopełnia skromny branding na boku, języku i toeboxie.

Na dobry początek przewidziano aż siedem wersji kolorystycznych, które zaczną trafiać na rynek już w lutym (dokładnie 1 lutego). Dwie pierwsze, stanowiące tzw. ,,Northern Lights” pack, noszą nazwy ,,Day” oraz ,,Night”. Do sprzedaży trafią za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS oraz wybranych sneakershopów.

Dwie kolejne kolorystyki, które wzbudziły największe zainteresowanie wśród sneakerheadów, to ,,Sunrise” i ,,Sunset”. Będą dostępne wyłącznie dla członków Nike+ trzy tygodnie po pierwszej premierze – 21 lutego.

I na koniec potrójna premiera, do której dojdzie 28 lutego na oficjalnej stronie brandu – wersje ,,Total Eclipse”, ,,Sea Forest” oraz ,,Pink Sea”.

Oficjalna cena nowych Air Maxów na ten moment nie jest jeszcze znana. Jeśli wierzyć przeciekom, źródła bliskie Nike mówią o 190 dolarach.

fot. Sneakernews/Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje
Asap Rocky & Tyler The Creator

Fani obu raperów powtarzali sobie wzajemnie plotki, że już niedługo ukaże się wspólna płyta Rocky’ego i Flower Boya. Tyler jednak postanowił wyprowadzić słuchaczy z błędu.

Niedawno Tyler The Creator udzielił się na swoim Twitterze i postanowił zdementować plotki związane z kolaboracją WANG$AP, o której sam A$AP wspominał w wywiadzie w programie Angie Martinez. Poinformował, że ich wspólna płyta nigdy nie istniała, i nie wiadomo czy powstanie. Muzyk dodał, że słuchacze nie mają się na co nastawiać, bo ”something that doesnt really exist didnt come out” (pisownia oryginalna).

Raper zwrócił się również do Rocky’ego pisząc, by ten nie rzucał publicznie słów na wiatr i nie opowiadał o pracy nad rzeczami, które są tylko pomysłem. Najwyraźniej ubiegłoroczny singiel ”POTATO SALAD” to na ten moment jedyna rzecz, na którą możemy liczyć, jeśli chodzi o wspólną pracę artystów.

Fot. z filmu ”Tyler, The Creator and A$AP Rocky being cute for 8 minutes and 24 seconds straight” [youtube]

Zostaw komentarz

News
Louis Vuitton: nowa odsłona buta Archlight

Archlight od Louis Vuitton cieszą się niezmiernie dużym powodzeniem. Marka zaprezentowała właśnie nową, wysoką wersję buta. Był to jeden z ciekawszych momentów paryskiego pokazu.

Nowa, przeznaczona dla kobiet odsłona, to jeszcze więcej szaleństwa niż – i tak już bardzo oryginalny – poprzednik. Chociaż warto nadmienić, że sama dolna część buta jest w nowym modelu o wiele bardziej stonowana. Cholewka wykonana została z rozciągliwej jagnięcej skóry i to tu właśnie zaszła największa zmiana – jej długość sięga sporo ponad wysokość kolan.


But trafił już do internetowego sklepu Louis Vuitton i jest dostępny w dwóch kolorystykach: białej oraz „noir fuschia”. Niedługo ma zostać dodany jeszcze trzeci kolor – „noir orange”. Cena nowego Archlight to 2050 dolarów, czyli około 7700 zł. Jest to niemal dwa razy więcej niż w przypadku poprzedniego modelu, który kosztował 1090 dolarów (4100 zł).

fot. Louis Vuitton

Zostaw komentarz