Streetwear

Nowe sneakersy od OFF-WHITE

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Nowe sneakersy od OFF-WHITE

Dobra passa Virgila Abloha trwa w najlepsze. Amerykanin nie pozwala odetchnąć nawet na moment i właśnie prezentuje nowy model „Arrows”.

Według zdjęć opublikowanych na oficjalnym Instagramie, „Arrows” zdaje się być odpowiedzią na klasyczne trampki pokroju Vans Old Skool czy Puma Suede.

Obie kolorystyki – czarna i biała – będą posiadały cholewkę wykonaną w stu procentach z zamszu. Całość dopełni charakterystyczny dla marki symbol strzały, przechodzący przez całą cholewkę, w zależności od wersji kolorystycznej, wykonany z zamszu lub z naturalnej skóry.

fot. Off-White

Model „Arrows” powinien pojawić się na oficjalnej stronie marki i u autoryzowanych sprzedawców w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Myślała, że O.S.T.R. to coś między Lechem Rochem Pawlakiem a Jožinem z bažin – szokujące słowa Tytusa z Asfalt Records

Na czyim weselu Dizkret rapował kawałki Molesty? Czy to źle, że Łukasz Partyka nie kojarzy cytatów z hip-hopowych klasyków? Co we współczesnym rapie zostało z tradycyjnego hip-hopu i czy dalej można stawać te pojęcia obok siebie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w trwającym ponad dwie godziny (!) panelu towarzyszącym książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy”.

Niemal dwie i pół godziny merytorycznej dyskusji o hip-hopie? Bardzo proszę! To świetna alternatywa, jeśli nie macie na co iść do kina. Wydarzenie zostało zorganizowane przy okazji świetnej publikacji „To nie jest hip-hop. Rozmowy”, w której znajdziemy wywiady z jednymi z najciekawszych osobowości polskiej sceny: Ajron, Bilon, Dizkret, Eprom, Rafał Grobel, Groh, Kasta, Kosi, Łona, Ment XXL, Noon, Pezet, Stasiak, Steez83, Tytus, Wini, Włodi, Tomek Woźniak i Ania Wójcik. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że warto?

Dwóch z przepytywanych gości, czyli Steez83 (m.in. 1/2 zespołu PRO8L3M) i Tytus (założyciel i szef Asfalt Records), uczestniczyło w panelu wraz z autorami książki. Pierwszą ważną informacją jest, że doczekamy się drugiej części i, jak to powiedział Tytus – Te dwa wolumeny oddadzą to, co działo się od ’98 roku do czasów obecnych. – Jest tu dużo wiedzy, która, jeżeli ktoś chciałby się poważnie za jakieś sprawy zabierać, jest dosyć istotna i cenna – dodał Steez.

Paneliści dyskutowali również o tym, jak telewizja kreuje kariery i czym różni się jej podejście od tego, które reprezentują wytwórnie niezależne. – Dla wielu osób miarą popularności artysty w Polsce jest jego obecność w telewizji – zaznaczył prowadzący całość DJ Anusz. Steez83 wspomniał z kolei czasy, kiedy Teleexpress zajął się tematem… Hemp Gru, a potem zdradził, jak skończyła się kariera Wujka Samo Zło w telewizji. Tytus nie szczędził równie ciekawych anegdot i wspomniał, kiedy uświadomił pewnej kobiecie z showbiznesu, że profil O.S.T.R. na Facebooku ma 800 tysięcy polubień. – Myślała, że O.S.T.R. to coś między Lechem Rochiem Pawlakiem a Jožinem z bažin – zaśmiał się.

fot. kadr z wideo „Tytus z ASFALT RECORDS u Numera (Wywiad w Czwórce)”, youtube.com/Czwórka

Zostaw komentarz

News
Maxim wypuszcza nowy singiel. DUMA. Tytuł zobowiązuje

Maxim ogłasza na Facebooku: Napisałem jeden z najważniejszych numerów w swoim życiu, zachęcając w ten sposób do słuchania swojego nowego singla.

Wygląda na to, że nie tylko Małpa z pełną parą zaczął Nowy Rok i na całego ruszył do pracy (preorder jego najnowszego krążka można kupić w sieci od dziś, dokładnie od godz. 16.00). Również Maxim postanowił o sobie przypomnieć. Białostocki raper z dużym zaangażowaniem promuje swój najnowszy singiel. Powiedzieć można jedno – jeśli konsekwentnie będzie podążał tym tropem, szykuje się naprawdę dobry krążek, na którego premierę warto będzie czekać.

Za grafikę „Dumy” odpowiada Piotr Saniev Saniewski, za mastering Paweł Dukato Czaczkowski. Posłuchajcie sami.

fot. Duma/Youtube

Zostaw komentarz