Hip Hop,News

Nowy Taco tuż tuż?

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Nowy Taco tuż tuż?

Dwa dni temu internet zelektryzowała wiadomość, że Taco Hemingway pracuje nad nowym projektem. Dowód? Nagranie, które wyciekło do sieci. A dokładniej jego fragment. 

Najpierw gruchnęła wieść, że Taco pojawił się w studiu. Nota bene – plotkę (zresztą prawdziwą) puściło w obieg samo studio “Nagrywka”, w którym Taco przebywał, wrzucając na swój Instagram takie oto zdjęcie:

View this post on Instagram

Tajemnicza postać nagrywa tajne projekty.

A post shared by Studio Nagrywarka (@studio_nagrywarka) on

Potem na YouTube pojawiło się nowe nagranie. Jeszcze później (aczkolwiek już niedużo) Asfalt  Record je zdjęło. To właśnie ten fakt – zdaniem wnikliwych obserwatorów internetu – najbardziej przeczy wysnuwanym przez niektórych teoriom, że nagranie mogłoby być fragmentem „Napadu na Bank”, który będzie gościnką Taco na pierwszym solowym wydawnictwie Sokoła. Gdyby tak było – Asfalt Records nie miałoby podstaw rościć sobie praw do kawałka. Na „Wojtku Sokole” zresztą, wspólnie z Taco, pojawić się mają chłopaki z PRO8L3Mu – a tych słychać nie było.

Zdaniem fanów może to oznaczać tylko jedno – kawałek pojawi się na nowej płycie artysty. Czy tak się stanie? – zapewne przekonamy się w najbliższej przyszłości. Tak, my też czekamy z niecierpliwością. Stąd analizujemy z Wami plotki.

P.S. po zdjęciu utworu przez wydawnictwo kawałek pojawił się jeszcze raz, tym razem na instagramowym nieoficjalnym fanpage’u Taco.

fot. Taco Hemingway, “Nostalgia” (prod. Rumak)/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nike Air Max 720 ,,Triple Black” z bliska

Po krótkim przedstawieniu Wam na początku stycznia nowej sylwetki giganta z Oregonu, powoli zacieraliśmy ręce na pierwsze kolorystyki. Jak się okazało, do początkowych siedmiu dołączy jeszcze jedna. Jej oficjalny lookbok, standardowo, znajdziecie poniżej.

Uważniejsi czytelnicy zapewne pamiętają, że 720-stki to następca modelu Air Max 270. Ten – jak wynika ze statystyk, które niedawno krótko omówiliśmy – znajduje się prawie na szczycie, jeśli chodzi o sprzedaż w USA. Sukcesu przedwcześnie wróżyć oczywiście nie zamierzamy, choć według nas, nowa sylwetka Nike zdecydowanie robi robotę.

Jeśli przeczytaliście tekst przytoczony we wstępie i przychodzi Wam na myśl wersja ,,Total Eclipse”, to nie do końca macie rację. W tamtym modelu cholewka będzie w kolorze ciemnej szarości, uzupełnionej o czarne elementy.

Kiedy premiera? Na ten moment brak szczegółowych informacji, jednak obstawiamy końcówkę lutego lub początek marca. Możecie być za to pewni, że dokładne info pojawi się na naszym fanpage’u i Instagramie.

A jeśli szukacie jakichś hajpowych kolaboracji, to sprawdźcie nadchodzące Jordany, zaprojektowane wspólnie z Travisem Scottem.

fot. Nike

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
“Euforia to ponadczasowy benger” – Otsochodzi mówi (nie tylko) o swoich kawałkach

Jakiś czas temu Kajetan wnikliwie przeanalizował dla Was płytę „Miłość”. Sam raper mówił o niej tak :

Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chcę nic zmieniać – dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ” 

Teraz (a ściślej rzecz biorąc kilka dni temu, podczas wywiadu z cyklu „Weź nie pytaj”, którego udzielił platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL) Otsochodzi zdradził, który kawałek ze swojego albumu lubi najbardziej. Przy okazji zdradził też kilka innych rzeczy. Jesteście ciekawi jakich? Oto one:

  1. Najbliższym sercu Otso kawałkiem została “Euforia”. – Uważam, że to jest ponadczasowy benger i nieważne, czy będę grał koncerty za dwa, czy trzy, cztery lata, on i tak będzie hulał, i tak będzie zawsze wielkim hitem – mówił z przekonaniem raper. 
  2. Gdyby muzyka Otso była samochodem, byłby to…drogi Mercedes
  3. Zagraniczny artysta do kolabo? – Joey Bada$$. Dlaczego? Bo był i jest inspiracją dla Młodego Jana
  4. Beast Coast, do którego Bada$$ należał, został przez Otso wymieniony jako ruch, który zmienił jego spojrzenie na muzykę
  5. Przepis na sukces? – Być sobą. Banalnie proste, co?
  6. Otso (w poszukiwaniu sampli) słucha… jazzu
  7. Nie przejmuje się krytyką
  8. „Kręcę” to tor, którym zamierza iść, bo uważa kawałek za popis swojego rozwoju
  9. W pracy nad nową płytą najbardziej lubi… jej promocję
  10. Kawałki, które są mu najbliższe to: “Bon voyage”, “Kręcę” i “Nie nie”

Znamienne jest, że na pytanie „Na nowy materiał fani z niecierpliwością czekali rok. Czy wydanie kolejnego albumu też tyle potrwa?” Młody Jan odpowiedział: „Mam nadzieję, że nie, ale uważam, że ten rok to nie jest też jakiś poważny odstęp czasowy pomiędzy płytami. Wręcz uważam, że 12 miesięcy jest potrzebne do tego, żeby wykminić sobie nowe patenty i przemyśleć sobie na spokojnie co chce się przekazać po raz kolejny słuchaczom”.

Dzisiaj już wiemy, że Otso nie każe nam czekać roku. Nowa EP-ka rapera ma się pojawić jeszcze przed wakacjami. Taką obietnicę złożył, goszcząc w audycji Rasa „Ras w tygodniu”. Póki co – nie wiemy o niej nic. Ani w jakim będzie klimacie, ani co na niej będzie, ani chociażby jaki będzie nosić tytuł. Liczymy, że niedługo Młody Jan zdradzi nam nieco szczegółów. Kto wie, może w kolejnym wywiadzie? Czekamy.

fot. Otsochodzi, “Kręcę”/YouTube 

Zostaw komentarz