Lifestyle

Nugget w kształcie Impostora z Among Us sprzedany za… 100 tys. dolarów!

Oliwier Orłowski -
Among Us
Among Us
Lifestyle - - Dodane przez Oliwier Orłowski

Nugget w kształcie Impostora z Among Us sprzedany za… 100 tys. dolarów!

Jeśli potrzebujesz szybko i dużo zarobić, jedyne co musisz zrobić, to wybrać się do McDonald’s. Tak zrobiła jedna z osób w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam po zamówieniu nuggetsów, w pudełku znalazła kawałek o kształcie postaci z Among Us, który następnie wystawiła na sprzedaż na popularnym serwisie aukcyjnym eBay.

Gdybym zapytał, co kojarzy się z grą Among Us, to zapewne usłyszałbym „memy”. To prawda. Przecież ta gra w dużej mierze swoją popularność zbudowała na memach i żartach związanych z prześmiesznymi postaciami. Sama w sobie jest bardzo prosta. Jedna lub dwie osoby wcielają się w oszusta (tzw. Impostora) i mają za zadanie zabić wszystkich innych graczy. Osoby niebędące oszustami muszą dowieść, że nie kłamią i aby przeżyć, pozbyć się oszustów, wyrzucając ich ze statku poprzez głosowanie. Choć rozgłos o grze powoli zaczyna ucichać, to na pewno ostatnie wydarzenia przypomniały wszystkim czym jest ta produkcja.

Kilka dni temu na popularnym serwisie aukcyjnym eBay pojawiła się zadziwiająca oferta sprzedaży. Był to nugget z McDonald’s o kształcie Impostora z Among Us, który został znaleziony w zestawie BTS Meal, czyli w specjalnym zestawie południowokoreańskiego zespołu muzycznego. Licytacja przykuła bardzo dużą uwagę, a cena tego kawałka mięsa zaczęła rosnąć w błyskawicznym tempie. Po czasie osiągnęła wartość 100 tys. dolarów. Po przeliczeniu na polskie złote daje nam to 366 tysięcy! Jeżeli chcieliście wziąć udział w licytacji, mam dla was złą wiadomość. Niestety dobiegła końca, a jej zwycięzcą w przeciągu kilku dni dostanie swojego „mięsnego Impostora”. Sytuację skomentowali sami twórcy gry na ich oficjalnym profilu na Twitterze. W swoich postach wyrażali ogromne zdziwienie, że coś takiego miało w ogóle miejsce. Nie obeszło się także bez kilku żartów np. filmiku z „nową postacią” w grze.

Udostępnij
Lifestyle,TikTok
Ed Sheeran dzięki TikTokowi wystąpi na Euro 2020!
Ed Sheeran

Już 11 czerwca rozpocznie się jedna z największych imprez sportowych – Mistrzostwa Europy 2020. Wydarzenie to przyciąga masę osób interesujących się piłką nożną, ale nie tylko! Organizatorzy przy współpracy z oficjalnymi sponsorami zaplanowali również wiele dodatkowych atrakcji, w tym koncert brytyjskiej gwiazdy. Ed Sheeran ma zachęcić do śledzenia rozgrywek.

Lifestyle,YouTube
Magda Gessler w domu Ekipy!
Magda Gessler w domu Ekipy

Na kanale Wersow pojawił się nietypowy odcinek. Partnerka Friza zaprosiła do odcinka najpopularniejszą restauratorkę w Polsce. Znana m.in. z programów „Kuchenne rewolucje” i „MasterChef” emitowanych na stacji TVN Magda Gessler zagościła w domu Ekipy.