Hip Hop,News

O.S.T.R. nowym ekspertem Premier League! Poradzi sobie lepiej niż Quebonafide?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

O.S.T.R. nowym ekspertem Premier League! Poradzi sobie lepiej niż Quebonafide?

O.S.T.R. jest wielkim fanem Premier League, a w Polsce od 20 lat wyłączność ma do niej jeden kanał – Canal+. W piątek w mediach społecznościowych stacja zapowiedziała nowego eksperta i zgodnie z przypuszczeniami fanów, został nim właśnie Adam Ostrowski. I chociaż zwykle w redakcjach sportowych zasiadają trenerzy lub byli piłkarze, to coraz częściej zapraszane są do nich także inne znane osoby, niezwiązane z daną dziedziną. Rok temu na przykład wokalista Lady Pank, Janusz Panasewicz, został ekspertem Polsatu w Lidze Mistrzów.

Wczoraj raper wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z Andrzejem Twarowskim i Rafałem Nahornym, i jak przyznał, współpraca ta była jego wielkim marzeniem:

Nie jestem jakimś wielkim znawcą piłki nożnej tylko zwyczajnym kibicem, który kocha ten sport i pasjonuje się nim od dziecka. Możliwość współpracy z Andrzejem Twarowskim i Rafałem Nahornym przy Premier League jest dla mnie spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

Kampania reklamowa i podjęcie współpracy z Ostrym, wydaje się dobrym rozwiązaniem, nie tylko ze względu na jego nazwisko. Kojarzony z dynamicznym flow, raper powinien sprawdzić się w promocji angielskiej ligi, również dlatego, że jak tłumaczy, jej istotą jest wyjątkowo szybka i ekscytująca rozgrywka:

Kiedy oglądasz Premier League to od razu uderza cię jedna rzecz – tam wszystko dzieje się dwa razy szybciej. Niezależnie od klasy grających drużyn, tempo meczu jest niebywałe. Poza tym, jest tu co najmniej sześć zespołów, z których co roku każdy celuje w tytuł mistrzowski. Dzięki temu sezon jest emocjonujący od początku do końca.

Czekacie? Poradzi sobie lepiej niż młodszy kolega po piórze, Quebonafide?

fot. kadr z filmu „Wściekle szybka Premier League tylko w CANAL+”, youtube.com/canalplus

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Odbył się rajd na Strefę 51! Z zapowiadanego miliona osób pojawiło się „nieco” mniej

W lipcu zapowiadaliśmy, że ludzie z całego świata - no dobra, głównie z Ameryki - zbierają się do rajdu na Strefę 51. Swoje wsparcie zaoferowało w pewnym momencie nawet milion osób, a jak twierdzili organizatorzy "szturmu", ochrona bazy nie byłaby w stanie fizycznie powstrzymać tylu nacierających ciekawskich. Być może jest to prawdą, ale teraz się tego nie dowiedzieliśmy, bo z zapowiadanego miliona, na miejscu pojawiło się 75 osób. To mniej niż na koncertach Sowy.

Hip Hop,News
Polski Def Jam rośnie w siłę. Frosti Rege nowym nabytkiem labelu!

Czasy, w których raperzy nie wyobrażali sobie swoich karier bez wielkich wytwórni już przeminęły. Świadomość artystów się rozszerzyła, a internet i postęp technologiczny pozwolił na to, by mogli wydawać się sami. Niejako na przekór tej tendencji do Polski postanowiła wkroczyć jedna z największych wytwórni na świecie, Def Jam Recordings.