News

O.S.T.R. przedstawia „Instrukcję Obsługi Świrów” Najefektowniejszy album od Asfalt Records

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

O.S.T.R. przedstawia „Instrukcję Obsługi Świrów” Najefektowniejszy album od Asfalt Records

W lutym na pewno nudno nie będzie. Premiery zapowiedzieli m.in. Sokół, Otsochodzi i Zero. To tego grona dołączył też O.S.T.R. Po raz 16-ty. 

Sam fakt, że łódzki raper wybrał na datę premiery ostatni weekend lutego chyba nikogo nie dziwi. To u Ostrowskiego już niejako tradycja. Dziwi tylko, skąd bierze siłę, by ani na moment nie zwalniać tempa. Dopiero co jego album „W drodze po szczęście” pokrył się podwójną platyną (już w przedsprzedaży zyskał status Złotej Płyty) i zgarnął podium zestawienia najchętniej kupowanych płyt roku 2018, jeszcze nie wiadomo, czy do tych sukcesów nie dołączy Fryderyk (właśnie ogłoszono nominacje, O.S.T.R. konkuruje tu w kategorii „Album Roku hip-hop” m.in z Taco Hemingwayem solo i Taco w duecie, czyli Taconafide), a tymczasem już ruszył preorder nowego albumu.

Tym razem dotajemy „Instrukcję Obsługi Świrów”. Za jej produkcję odpowiadają Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i sam O.S.T.R. Na gramofonach udziela się – tak jak i przy poprzednim krążku – DJ Haem. Za okładkę i oprawę graficzną odpowiada pracownia Forinstudio.com.

Póki co, jedyny znany nam kawałek z nowego krążka to „Chevy Impala”, utrzymany w klimatach muzycznych Zachodniego Wybrzeża, z teledyskiem, który powstał we współudziale Lowrider Polska Car Club. Gościnnie na albumie pojawiają się Green oraz Cadillac Dale.

Preorder „Instrukcji” jest w sprzedaży od pięciu dni. Limitowana edycja specjalna to, oprócz albumu, drugi krążek w wersji bez przekleństw. Ze względu na specjalną funkcjonalność opakowania, jest to najbardziej efektownie wydany album, jaki Asfalt Records ma w swoim portfolio. Kupicie go tu. Na sklepowe półki „Instrukcja Obsługi Świrów” trafi 22 lutego.

Myślicie, że skoro ruszyła przedsprzedaż, O.S.T.R. zwolnił? Nic z tego, poszedł za ciosem. Ogłosił właśnie trasę koncertową promującą krążek. Startuje 2 marca w Poznaniu i nie pominie żadnego z większych miast. Poniżej znajdziecie pełną listę koncertów.

02.03 Poznań ​B17
08.03 Szczecin ​Peron 5
09.03 Wrocław ​A2
15.03 Kraków ​Studio
16.03 Gdańsk ​B90
17.03 Lublin ​30+
22.03 Warszawa ​Stodoła
24.03 Rzeszów ​Pod Palmą
30.03 Łódź ​Wytwórnia
11.04 Opole ​NCPP
12.04 Katowice ​MCK

Fot. „Chevy Impala”, prod. Killing Skills, cuts DJ Haem/youtube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nike i Coca-Cola wspólnie dla Diamond Supply

Streetwearowy brand z Los Angeles powiększa swoje kolaboracyjne portfolio. Założyciel marki, Nicky Diamond, zaprosił tym razem do współpracy Nike i... Coca-Colę.

Streetwear
Zegarek dla nastolatków za 16 000 zł: G-SHOCK w luksusowym wydaniu

Casio rozszerza swoją linię MR-G i próbuje odczepić od swojego sztandarowego modelu łatkę ,,zegarka dla nastolatków". Oto model ,,MRGG2000RJ-2A" – ten sam wytrzymały G-SHOCK w nowej, luksusowej wersji.