Felieton,Hip Hop

„Oby go zgwałcili” – Uncle Murda dissuje Tekashiego!

Kajetan Szewczyk -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

„Oby go zgwałcili” – Uncle Murda dissuje Tekashiego!

Milutko w tym USA. Pisaliśmy już, że 6ix9ine zdecydował się na współpracę z władzami, a teraz Uncle Murda, jego dawny kolega (?), życzy mu, by został ofiarą gwałtu.

Hope he get raped while they got him in PC, by a big black nigga that look like Adebisi/I’m kicking him while he’s down, yeah fuck that rat nigga/Didn’t you do a song with him?/Fuck that trap nigga

Słodko, prawda? A to wszystko na bicie „Today was a good day” Ice Cube’a.

Teraz tak – Uncle Murda życzy Snitch9ine’owi, żeby zgwałcił go wielki czarnoskóry, który wygląda jak Adebisi. Dla niewtajemniczonych – Adebisi to postać z serialu „Oz”. Taki duży, całkiem normalny pan, popatrzcie:

Potem Murda oznajmia, że kopie leżącego – serio, przecież to żaden diss, na tym etapie to raczej apel do współwięźniów rapera z kolorową grzywą. Wreszcie przyznaje, że nagrał z Tekashim numer. Ano nagrał. Wspominaliśmy o tym przy okazji TUTAJ.

Gwałty i inne przestępstwa seksualne

Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę, że w tym środowisku 6ix9ine jest skończony – o tym pisaliśmy TUTAJ już jakiś czas temu. Jakby tego było mało, Tekashi dolał oliwy do ognia jeszcze przed odsiadką i jako człowiek, który uprawiał seks z nieletnią – o czym obszernie pisaliśmy TUTAJ – wystąpił w reklamie sexshopu. W walentynkowej reklamie sexshopu. W walentynkowej reklamie sexshopu, w której mówi, że teraz umie lepiej traktować kobiety.

Zwróćcie uwagę na disclaimer w lewym dolnym rogu: „In no way does Romantic Depot support Tekashi 6IX9INE’s past activities”. To znaczy, że reklamodawcy doskonale zdawali sobie sprawę z przewinień kolorowej grzywy, ale i tak wzięli go do spotu. O tempora, o mores.

Tymczasem z aresztu wychodzi kolega 6ix9ine’a (wnioskujemy po upodobaniach), czyli R. Kelly. Udało się wpłacić 100 tysięcy z kaucji. Teraz musi jakoś skołować (sic!) ponad 300 koła na czynsz i alimenty. Może fanki znów pomogą?

fot. kadr z klipu „6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz – “FEFE” (Official Music Video)”, youtube.com/Tekashi 6ix9ine

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Ureguluj temat, złodzieju”. Nowa runda walki Filipek vs. Tomb

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o kolejnej odsłonie beefu pomiędzy Szpakiem a Bezczelem. Zdaje się, że (w końcu) chyli się on ku końcowi. Ale nie ma powodów do zmartwień. Na arenę wchodzi bowiem (a w zasadzi wraca, bo konia z rzędem temu, kto potrafi policzyć ile lat już trwa ten spór) kolejna para zawodników: Tomb i Filipek. Niezłe tempo! Przecież to wciąż pierwszy kwartał roku!

News,Streetwear
Butgra w Korei Północnej: legalne kopie Adidas, Asics i Nike

Dla mieszkańców najbardziej zamkniętego państwa na świecie sneakersy brandów pokroju Vansa, Adidasa czy Nike urastają do rangi egzotyki. Koreańczycy coraz mocniej zdają sobie jednak sprawę z panujących na świecie trendów (choć, oczywiście, w ograniczonym stopniu) więc popyt rośnie. W tej sytuacji decyzja Kim Dzong Una była szybka: fabryki mają zacząć kopiować design od największych brandów.