Rap

Odzyskał zgubiony dysk i przeżył wypadek samochodowy. Swae Lee to największy szczęściarz!

Michał Szyndler -
Rap - - Dodane przez Michał Szyndler

Odzyskał zgubiony dysk i przeżył wypadek samochodowy. Swae Lee to największy szczęściarz!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, ze jeden z członków Rae Sremmurd zgubił dysk, na którym miał całą swoją muzykę. Za pomoc w jego odnalezieniu oferował najpierw 20, a później aż 50 tysięcy dolarów! Po pewnym czasie dysk się odnalazł i Swae Lee wrócił do studio. Gdyby tego było mało, na samym początku 2021 roku raper wyszedł cało z bardzo groźnego wypadku samochodowego.

15 grudnia tego roku na lotnisku W Los Angeles Swae Lee zgubił dysk, na którym miał „całą swoją muzykę”. Chodziło zapewne o utwory, które miały znaleźć się na zapowiadanym od niedawna „Human Nature” – studyjnym solowym albumie rapera. Warto dodać, że kawałków miało być aż 733! Szczęśliwie dla rapera, dysk został odnaleziony przez anonimowego użytkownika Instagrama, który podczas transmisji na żywo dołączył do Swae Lee i poinformował go o swoim znalezisku.

Tajemniczy znalazca zażądał 150 tysięcy dolarów, a także spotkania ze Swae Lee oraz Drakiem. Na szczęście dysk trafił z powrotem do właściciela, a już 23 grudnia Swae Lee i Metro Boomin pojawili się wspólnie w studio, aby pracować nad nowym albumem rapera.

Ale na tym szczęście młodego rapera się nie kończy. 1 stycznia 2021 roku Swae Lee i Mike Will Made It mieli wypadek. Podczas jazdy Ferrari 812 Superfast stracili panowanie nad samochodem. Mogło to skończyć się tragicznie, o czym na swoim Instagramie napisał sam Mike: „Mogliśmy już nie żyć, a wyszliśmy z tego z kilkoma siniakami!”

Po całym zdarzeniu na swoim Twittrze Swae Lee dodaje, że dbanie o własne bezpieczeństwo jest ważniejsze niż „bycie cool” i namawia do zapinania pasów bezpieczeństwa. Pojawiają się też komentarze mówiące o tym, że gdyby nie wcześniej wspomniane pasy bezpieczeństwa, Swae Lee mógłby dołączyć do „Klubu 27”. Oczywiście brzmi to makabrycznie, ale trzeba przyznać, że raper miał dużo szczęścia.

Mamy jednak nadzieję, że Swae Lee nie wyczerpał jeszcze swojego limitu szczęścia na ten rok, a album nad którym wreszcie może pracować, będzie naprawdę dobry!

fot.: instagram.com/mikewillmadeit, twitter.com/swaelee

Zostaw komentarz

Udostępnij
TikTok
Przypominamy trendy, które królowały na TikToku w 2020! [Część 2]

W poprzedniej części pokazaliśmy Wam, które trendy zawładnęły TikTokiem w pierwszej połowie 2020 roku. Wiecie już, że nagrane w odpowiednim czasie, mogą przyczynić się do ogromnego wzrostu followersów. Które tiktoki zdobyły miliony wyświetleń? Przedstawiamy drugą część listy najpopularniejszych trendów!

Rap
7 albumów z USA, dzięki którym 2021 na pewno nie będzie zły!

2020 rok raczej przyniósł nam więcej nadziei, niż spełnił oczekiwań. Wprawdzie ukazało się kilka premier, które w zasadzie go uratowały, ale wiele z nich zostało też przełożonych. Doczekaliśmy się jedynie „Whole Lotta Red”, który podzielił słuchaczy i zawiódł wielu fanów Cartiego. Jak będzie w 2021? Wydaje się, że naprawdę dobrze.