News

Offset ogłasza solowy album…filmem z porodu

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Offset ogłasza solowy album…filmem z porodu

Offset to zdecydowanie ten raper, który wie jak ogłosić, że za niedługo wyda nowy krążek. Artysta zapowiedział swój solowy album w pięknym stylu. Szykujcie się, premiera już… 22 lutego!

Po jej długim przesuwaniu w czasie raper z zespołu Migos w końcu ujawnił, że solowy album jest już w drodze. Zrobił to 10 lutego, za pomocą klipu na Twitterze. Trzeba przyznać, wybrał dość oryginalny obrazek. Widzimy na nim żonę muzyka, Cardi B, na… sali porodowej [!].

Podczas gdy otoczona lekarzami Belcalis rodzi ich wspólną córkę – Kulture – stojący obok Offset ma mocno zszokowany wyraz twarzy. Dodatkowo w filmie znalazły się sceny z kabiny nagraniowej, gdzie raper obok Quavo i Takeoffa nagrywa wersy do swojego nowego albumu. Dziwne? Najdelikatniej mówiąc – oryginalne.

Jednak znowu nie aż tak bardzo, gdy weźmie się po uwagę słowa, które Offset powiedział w wywiadzie dla XXL pod koniec ubiegłego roku. Zdradził wówczas, że swój solowy album skupi na osobistych aspektach życia. „Daję ludziom rzeczy, o których boją się mówić. Rapuję o rzeczach, które mają dla mnie znaczenie. To będzie niezbyt głębokie, ale emocjonalne, uliczne gówno, przez które przeszedłem, aby dojść do tego punktu… Życiowe sytuacje z moimi dziećmi. Daję wam mnie” – mówił.

Widać, że Offset ma aktualnie dobry czas w życiu. Tutaj nowa płyta i … powrót do Cardi! Skąd to wiemy? Para została przyłapana razem (również na pocałunkach!) podczas ceremonii rozdania nagród Grammy. To tyle z ploteczek. My, z naszej strony, cieszymy się z zejścia się artystów i z niecierpliwością czekamy na płytę!

Fot. 21 Savage, Offset, Metro Boomin – Ric Flair Drip (Official Music Video) [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Travisa Scotta x Air Jordan 1 debiut podczas Grammy

Najpierw drop, którego nikt się nie spodziewał, chwilę później informacja o oficjalnej premierze i (wreszcie) szczegółowe zdjęcia od Nike. Travis Scott x Air Jordan 1 High OG – już oficjalnie - trafiają do harmonogramu Nike SNKRS.

News,Streetwear
Romantyczny chuligan: Kolaboracja PACCBET x Hi-Tec

PACCBET, czyli skateboardingowy brand, założony przez projektanta Goshę Rubchinsky'iego oraz rosyjskiego skateboardingowca - Tolię Titaeva, ma za sobą już kilka bardzo ciekawych kolaboracji. Jedną z najbardziej interesujących była ta z Carharttem. Teraz przyszedł czas na współpracę ze sportową marką Hi-Tec