Hip Hop,News

Ojcostwo ważniejsze od kariery? Logic żegna się z fanami

Michał Fitz -
kadr z klipu "Logic - Confessions of a Dangerous Mind", youtube.com/Logic
kadr z klipu "Logic - Confessions of a Dangerous Mind", youtube.com/Logic
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Ojcostwo ważniejsze od kariery? Logic żegna się z fanami

Logic co prawda nie jest najbardziej popularny raperem zza oceanu na naszej Ziemi, ale swoją dyskografią zasłużył sobie przynajmniej na szacunek i uznanie. Okazuje się, że w te wakacje potwierdzi to ostatni raz.

Logic wrzucił bowiem na swojego Instagrama grafikę, która zapowiada jego nadchodzący album „No Pressure”. Będzie miał on premierę 24 lipca. Przy okazji raper zaznaczył też, że jest to ostatnie wydawnictwo wychodzące od niego i po nim kończy swoją karierę. Dlaczego? Jak sam krótko wyjaśnił, chce skupić się na byciu dobrym ojcem. W kolejnym poście podzielił się zresztą pierwszy raz fotką jego dziecka, który zupełnie nie bez powodu ma na imię Bobby.

Możecie pewnie dziwić się, dlaczego Logic z powodu narodzin pierwszego dzieciaka kończy karierę, skoro taki Snoop Dogg nigdy się do tego nie posunął, a wychował czwórkę dzieci, drugą ręką pewnie zawsze kręcąc jointa. Motywy tego pierwszego będzie można jednak zrozumieć, kiedy uważniej przyjrzymy się jego dzieciństwu. Logic dorastał w patologicznej rodzinie, jego ojciec uzależniony był od cracku, a matka średnio się nim interesowała. W związku z tym Logic bardzo nie chce, by jego dzieci przeżyły choćby ułamek tego, z czym on musiał się męczyć. O tym, że przede wszystkim chce być dobrym ojcem rapował już wcześniej, chociażby w kawałku pt. „44 More”: „But somehow he had neglected me and my momma for all of this rap shit/No, I cannot fuck with that shit”.

Słowa Logica należy brać więc zupełnie na poważnie, ale wydaje mi się, że nie jest to definitywny koniec. Wiemy, jak to bywa z kończeniem karier przez raperów, gdyż większość z nich prędzej czy później ostatecznie wraca z jakimś materiałem. Nicki Minaj przecież jeszcze niedawno zarzekała się, że kończy muzyczną przygodę, by ostatecznie bez skrępowania dogrywać się do kolejnych piosenek, choćby tej z 6ix9inem. Logica też to może kusić, tym bardziej, że w trakcie swojej kariery był wyjątkowo płodny, bo przez 10 lat wydał aż 13 różnych projektów, w tym nawet jeden w gatunku alternatywnego rocka. Lubi więc tworzyć i również kombinować, czego dowodzą też koncerty z orkiestrą podczas trasy promującej płytę „Everybody”. Wobec tego śmiem wątpić, że Logic powstrzyma się od stworzenia czegoś nowego, gdy już udowodni sobie, że potrafi być dobrym ojcem.

fot. kadr z klipu „Logic – Confessions of a Dangerous Mind”, YouTube.com/Logic

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Tory Lanez postrzelił Megan Thee Stallion!
tory lanez

Kanadyjski raper Tory Lanez miał strzelać w kierunku Megan Thee Stallion. Według źródeł związanych z dochodzeniem, zdarzenie miało mieć miejsce tuż po kłótni z raperką i jej przyjaciółką.

Hip Hop,News
WuWunio wystartował z własnym… piwem!

WuWunio jest nieaktywny muzycznie od dawna, ale za to rozwija się w twórczości internetowej. Niedawno poinformował o tym, że do sprzedaży trafi jego markowe piwo.