Hip Hop,News

Opowieść dwudziestolatków: Jan-rapowanie i NOCNY wracają z nowym albumem

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Opowieść dwudziestolatków: Jan-rapowanie i NOCNY wracają z nowym albumem

Już pod koniec minionego roku Jan-rapowanie i NOCNY pokazali światu dwa single nowej płyty – „Układankę” i „Ruchy”. Teraz przyszedł czas na całość. „Plansze” – drugi album młodego duetu, ukaże się 15 marca. Będzie to jednocześnie pierwszy album SBM Label, który wydawnictwo wypuści na rynek w tym roku.

Edit: Ledwie co opublikowaliśmy dla Was ten news, a na kanale SBM Label ukazał się kolejny klip promujący nowe wydawnictwo. Prezentujemy zatem kawałek „Wybory”. Gościnie wystąpili na nim Szpaku i Guzior:

Z oficjalnego profilu wytwórni dowiadujemy się, że „Plansze” to „opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. „To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?” – pisze wydawca.

I dalej: „Plansze pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego”.

Z dumą prezentujemy Wam okładkę pierwszego albumu, który ukaże się nakaładem SBM Label w 2019 roku. Całą poligrafię i…

Opublikowany przez SBM Label Środa, 30 stycznia 2019

Zgodnie z zapowiedzią SBM Label, na stronie internetowej wydawnictwa niebawem ruszy przedsprzedaż limitowanej wersji albumu deluxe, wzbogaconej w stosunku do wersji podstawowej i muzycznie i estetycznie.

Póki co, nie mamy jeszcze niemal żadnych szczegółów dotyczących albumu. Wiemy jedynie, że za całą poligrafię i oprawę wizualną odpowiedzialny jest Michał Loba, laureat Arena Design Awards 2019. Nie znamy jeszcze ani tracklisty, ani nazwisk ewentualnych gości. Tym bardziej czekamy.

fot. Jan-rapowanie & NOCNY, „Ruchy/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Najładniejsze czarne Ultra Boosty? Jest pewien haczyk…

… który sprawi, że wielu z nas będzie musiało obejść się smakiem. Wieść o wydaniu kolorystyki ,,Triple Black" z nowymi, złotymi akcentami rozeszła się błyskawicznie. Szkoda tylko, że niewiele osób będzie miało okazję założyć je na nogi.

News,Streetwear
Drew House: Justin Bieber wchodzi do streetwearu

Justin Bieber wzbudza w wielu osobach dużo sprzecznych emocji. Przez ostatni rok o muzyku jednak było dość cicho. Okazało się, że między innymi dlatego, że pracował on nad stworzeniem swojej nowej marki streetwearowej - Drew House, o której pierwsze wzmianki pojawiały się właśnie rok temu.