Hip Hop,News

„Pamiętam skąd jestem, mimo popowej płyty”. Smolasty wraca do korzeni w… rapowym singlu!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

„Pamiętam skąd jestem, mimo popowej płyty”. Smolasty wraca do korzeni w… rapowym singlu!

Smoła właśnie wjechał z nowym singlem, który promuje jego nadchodzący projekt. Nowy mixtape ukaże się jeszcze w grudniu i wiemy o nim na pewno tyle, że artysta zerwie na nim ze swoją popową stylówką…

Jak sam napisał w mediach społecznościowych, w popie póki co zrobił już, co się dało i zamyka ten etap. Oznacza to, że Smolasty wraca do połączenia rapu i R&B, z czego na samym początku jego kariery, w czasach „Mr Hennesy”, go kojarzyliśmy. Jak przyznał, o klipie takim jak „Tyson Fury” myślał conajmniej od roku.

I rzeczywiście, zwłaszcza jeśli popowe lovesongi, z których Norbert ostatecznie zasłynął, nie przypadały Wam do gustu, istnieje szansa, że w przypadku „Tyson Fury” będzie inaczej. Smolasty również częściowo odpowiadał za jego produkcję, a w kawałku nawiązującym do angielskiego pięściarza i mistrza świata wagi ciężkiej, komentuje swoje początki. O czym wspomina, kiedyś „robił tylko bity dla najlepszych z podziemia”, czyli Kaza Bałagane (pamiętacie „Lot022?”) i bardzo tęskni za mniej salonowym życiem. My w sumie też.

„Salonowe dziewczyny są ciekawsze tylko z wierzchu/Gdziе są moje ziomalki, z którymi piłem Fresco?/Chcę żyć na poziomiе i być blisko ulicy/Pamiętam skąd jestem, mimo popowej płyty”

fot. kadr z klipu „SMOLASTY – TYSON FURY prod. USL (Official Music Video)”, YouTube.com/Smolasty

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
#FreeBobbyShmurda nie podziałało. Raper posiedzi jeszcze w więzieniu
Bobby Shmurda - Hot N*gga (Official Music Video)

Możecie nie wiedzieć, kim jest Bobby Shmurda, bo kariera tego rapera zatrzymała się 6 lat temu, gdy trafił do więzienia. Jego przypadek można porównać jednak do tego z czym boryka się Bonus RPK. Choć akurat do skazania go było więcej podstaw, niż w casusie Polaka, za jego wolnością też opowiada się cała scena. Również nasi rodzimi raperzy domagają się jego wypuszczenia i choć w pewnym momencie wydawało się, że Bobby jednak wyjdzie wcześniej, to jeszcze trochę posiedzi sobie w kryminale.

Rap,Wywiad
Rizi Beizeti: Gdyby ktoś mi powiedział, że rapuję jak Quebo, miałbym niedosyt [Wywiad]
Rizi Beizeti

Riziego kojarzyć można z popularnego singla „Blokboi”, którym wbił się na scenę jesienią 2018 roku zaraz po podpisaniu kontraktu z Sony. Uwagę przykuł przede wszystkim swoim charakterystycznym, europejskim i wszechstronnym stylem. 27 sierpnia premierę miał jego debiutancki mixtape „B4 Crash”. Jak wskazuje tytuł, jest to dopiero przedsmak tego, co wkrótce Rizi nam zaserwuje…