Streetwear

Paszcza bestii na szyi? Nietypowe akcesoria vol. 1

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Paszcza bestii na szyi? Nietypowe akcesoria vol. 1

Świat wielkiej mody ekscentrycznymi pomysłami stoi. Dziś mamy dla Was galerię z rzeczami, które w tym roku wzbudziły nasze największe zainteresowanie. Rozsiądźcie się wygodnie i scrollujcie, serio – jest ciekawie. Do kategorii „akcesoria” zaliczyliśmy: biżuterię, wszelkiego rodzaju breloczki, nietypowe torby i wszystko, co można jeszcze pod ten termin podciągnąć. Have fun.

Udostępnij
Hip Hop,News
„Będę strzelał się po stronie Hemp Gru” – W.E.N.A. o nowej szkole

Trzeba przyznać, że WENA (W.E.N.A., Wudoe itd.) trafia na nasz portal ostatnio dosyć regularnie - choć nie tak regularnie, jak u innych (pozdrawiamy). Dzieje się to głównie za sprawą jego najnowszych poczynań muzycznych, o których Damian pisał TUTAJ, a także bitwy na rymy z VNMem, która już WKRÓTCE.

News
Raperzy, którzy dissowali (przyszłe) partnerki kolegów z branży

Prawilny Kodeks polskiego hiphopowca zakłada, że nie wolno obierać za cel ataków najbliższych rapera. Wyjątkiem stanowią bitwy freestylowe, gdzie startujący tam zawodnicy chętnie opisują, co robią z "niuniami" swoich oponentów. W Stanach obrabianie tyłków dziewczynom raperów jest czymś normalnym. Wystarczy podać przykład trójkąta: Drake-Nicki-Meek Mill. W Polsce raperzy dopiero od nie dawna zaczęli wpadać regularnie w ramiona aktorek, piosenkarek i różnych celebrytek. Losy się tak śmiesznie splatają, że owe panie kiedyś pojawiały się w tekstach kolegów z branży w mało korzystnym świetle. Skrr - sekcję plotkarską, czas zacząć!