Rap

Pezet wydaje fanowską wersję „Muzyki współczesnej”! Otrzymamy 5 nowych kawałków i… zapach do auta

Klementyna Szczuka -
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Pezet wydaje fanowską wersję „Muzyki współczesnej”! Otrzymamy 5 nowych kawałków i… zapach do auta

Równo rok temu premierę miała pokryta już podwójną platyną „Muzyka współczesna”. „Pezet kolejny raz zrobił coś, co było niegdyś jego znakiem szczególnym – nagrał płytę bez najlepszych numerów” – napisał Kajetan. Dziś możemy wypatrywać jej specjalnego wydania.

Preorder rozszerzonej wersji albumu można zamówić TUTAJ. Premiera zaplanowana została natomiast na 27 listopada. „Muzykę współczesną Extended” promuje wydany tydzień temu singiel „Zonda”, nagrany na podobnym bicie do „Magenty”, i który jest niejako jej kontynuacją. Oprócz kawałka tytułem nawiązującego do włoskiego samochodu, w nowej wersji projektu otrzymamy jeszcze cztery nagrane po premierze numery, które będą uzupełnieniem standardowej tracklisty. Całość wydana zostanie w pudełku w kształcie radia samochodowego, w którym ponadto znajdziemy różową kasetę magnetofonową, magazyn „Magenta” i zapach bubble gum do auta.

„To projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty. Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować (…) teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach”

fot. kadr z klipu „Pezet – Zonda (prod. Auer)”, YouTube.com/Koka Beats

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Oki, you’re killin’ – Oki „77747 Mixtape” [Recenzja]
OKI feat. DZIARMA, Gverilla - TAK BARDZO (prod. Swizzy x 2latefor)

Pół roku temu recenzowałem "47Playground" Okiego, nadając artykułowi tytuł "Jedyny taki przelot", bo ten materiał faktycznie udowodnił, że mamy do czynienia z raperem absolutnie wyjątkowym. Minęło kilka dobrych miesięcy, w czasie których... kompletnie nic się w tej materii nie zmieniło.

Rap
„Ludzie myślą, że my hajs ukradliśmy”. Solar i Białas podsumowują #Hot16Challenge2 i ujawniają, na co przekazali pieniądze

Druga edycja #Hot16Challenge zapisała się w historii nie tylko polskiego hip-hopu, ale i całej kultury. Śmiało można więc już powiedzieć, że m.in. z tego względu 2020 jest rokiem przełomowym. W challenge zaangażowały się w końcu również osoby spoza środowiska, a także wielkie firmy...