Hip Hop,News

Pierwszy trapowy festiwal w Polsce! Gucci Mane i A$AP Ferg wśród headlinerów

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Pierwszy trapowy festiwal w Polsce! Gucci Mane i A$AP Ferg wśród headlinerów

Line-upy tegorocznych festiwali będą mocne, zwłaszcza, że właśnie poznaliśmy pierwsze ogłoszenia premierowej edycji CLOUT Festivalu! Jednych z najlepszych artystów trapowej sceny zobaczymy 15 i 16 lipca w Hucie Warszawa przy Metrze Młociny. Co ciekawe, miejsce to funkcjonuje nieprzerwanie od 50 lat i… na co dzień wstęp jest tam wzbroniony.

https://www.instagram.com/p/B9WQT0nJNDQ/

Pierwszym headlinerem festiwalu został Gucci Mane, a oprócz Guwopa wystąpić ma jeszcze 11 artystów. Wiemy już, że na pewno będzie to A$AP Ferg, Sheck Wes, Lil Keed i Maxo Kream, więc będzie gorąco.

CLOUT Festival to pierwsza tego typu trapowa impreza w Polsce. Wydarzenie organizują Big Idea oraz Hype Talk, a pojawić się warto, bo oprócz koncertów na miejscu będzie czekać wiele atrakcji, m.in. targi mody HYPEMARKET. Bilety dostępne będą od jutra, a link do wydarzenia znajdziecie TU!

fot. goingapp.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Na pierwszy rzut ucha: PlanBe ft. Tymek – CZARNE BLUZY

QueQuality zapowiadało, że 5 marca o 15:00 możemy się czegoś od nich spodziewać. Wiele osób spekulowało czy to drop ciuchów, a może powrót Guziora. Finalnie pojawił się numer "CZARNE BLUZY" od PlanaBe z gościnnym udziałem Tymka. Miałem nadzieję, że reprezentant QueQuality wróci ze stylówką jaką prezentował we współpracy z Lankiem. No niestety, nie tym razem.