Rap

Popkillery wracają! Kiedy rozpocznie się głosowanie?

Redakcja Skrr.pl -
Popkillery
Popkillery
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Popkillery wracają! Kiedy rozpocznie się głosowanie?

Popkillery, jedyne takie nagrody hip-hopowe, ponownie już niedługo! 3. edycja nadchodzi i już w tym tygodniu będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. Gala, na której wręczone zostaną statuetki odbędzie się 1 czerwca.

W zeszłym roku Popkillery przyznawane były nie tylko za rok 2019, ale także za całą dekadę. Listę ostatnich zwycięzców i link do transmisji znajdziecie TUTAJ, tymczasem warto przypominać już sobie, co działo się w pandemicznym 2020. A działo się dużo. O tym, kto zostanie nagrodzony, podobnie jak wcześniej, decydować będzie nie tylko gremium złożone z dziennikarzy, aktywistów i przedstawicieli mediów, ale także publiczność. Głosowanie rozpocznie się już w najbliższy czwartek, czyli 22 kwietnia. Bądźcie więc czujni!

Udostępnij
TikTok
Przepisy z TikToka, których musisz spróbować!

Gotowanie jest teraz bardzo modne. Siedząc od roku w domu, wiele ludzi zainteresowało się sztuką kulinarną. Dlatego też w social mediach wzrosło zapotrzebowanie na konta z przepisami, gotowaniem czy jedzeniem. Wielu twórców zyskało popularność właśnie dzięki tworzeni takiego kontentu. Oto przepisy z TikToka, które zdobyły viral i były odtwarzane przez miliony użytkowników oraz lifehacki na proste dania, które zmieniają zwykłe śniadanie w finezje smaków. Musisz tego spróbować!

Rap
„Mieszane uczucia” RAUa pokazują więcej, niż mogliśmy się spodziewać
rau mieszane uczucia

Jakiś czas temu RAU zapowiedział swój nowy album pt. „Mieszane uczucia”. Wypuścił także kilka promocyjnych singli. Najpierw dostaliśmy „MELTDOWN”, później „Jak Makłowicz”, a dzisiaj tytułowe „Mieszane uczucia”. To kawałek, który pokazuje więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.