Hip Hop,News

Poseł Ruchu Narodowego fanem twórczości Tupaca

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Poseł Ruchu Narodowego fanem twórczości Tupaca

Rzadko zdarza się, aby polscy politycy byli fanami hiphopu.  Jeśli już łączymy politykę z rapem to najczęściej wychodzą z tego cringowe efekty. Dlatego tym bardziej zaskakujący był fakt, że poseł Ruchu Narodowego – Krzysztof Bosak okazał się fanem… Tupaca.

Możliwe, że partyjne towarzystwo Liroya skierowało Bosaka w stronę czarnych rytmów, gdyż poseł związany z Konfederacją udostępnił na Twitterze następujący wpis:

Domyślam się, że Krzysztof Bosak słucha Shakura głównie w domowych zaciszu, ale ciekawe, co o jego muzycznym guście sądzą koledzy np. z Ruchu Narodowego czy Grzegorz Braun. Po ostatnich wyborach panowie śmiało mogliby wspólnie zapuścić sobie „Baby don’t cry” z muzycznego katalogu Tupaca.

foto. Instagram/2pac

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Wiosenny outfit ze Skrr: polówki w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Po zeszłotygodniowym zestawieniu z szortami, lecimy dalej. Dziś na tapetę trafiają polówki, czyt. kolejny must have w wiosenno-letniej garderobie. W trzech półkach cenowych, standardowo im niżej, tym drożej. Zapraszamy!

Czemu polówki a nie teesy? Bo primo, teesów jest masa. Celując nawet w najbardziej wyhajpowane rzeczy, robienie takiego zestawienia byłoby pozbawione sensu. Secondo, polówki po prostu kojarzą się z letnimi klimatami. Jak koszule z krótkim rękawem, ale o tym kiedy indziej.

Zasady bez zmian. Trzy klasy cenowe – „dla każdego”, w budżecie „medium” i dla tych, dla których liczy się flex. Standardowo, szukajcie steali, kilka dobrych przecen też Wam podrzuciliśmy.

A, no i Ralpha Laurena też nie zabrakło. Choć daliśmy sobie spokój z nudnym haftowanym logo na piersi 😉

100-399 zł

400-699 zł

700 zł i więcej

Następna część serii wkrótce (i w sumie szybciej niż myślicie). Na zakończenie infografika z high-endowymi „alternatywami” dla Air Jordan 1 i krótki felieton na temat trendów, które umarły (z czego niezmiernie się cieszymy). Stay Tuned!

fot. Farfetch/Calvin Klein/Ralph Lauren/COS/Vitkac/Zalando/Tommy Hilfiger/Gucci/Ebay

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Major SPZ: „Ten kawałek napisałem 15 lat temu”

Sprawdziliście już nowe wydawnictwo Majora SPZ „Lustro”? Jeśli tak, to kojarzycie kawałek, który opowiada o ucieczce przed policją. Podczas wywiadu udzielonego Asi Tyszkiewicz okazało się, że tekst do utworu „Krótka Chwila” Major napisał 15 lat temu!

– Ta piosenka była napisana jakieś 18, 20 lat temu. Nie no, z 16, 15 lat temu. W pewnym momencie przypomniałem go sobie, kiedy robiłem tę płytę i zarymowałem przez telefon Filopowi. Stwierdził, że jak świeżynka brzmi – mówi Major i zdradza, że tekst do „Zajaweczki” też ma swoje lata i pierwotnie miał trafić na płytę rapera, który niestety tragicznie zmarł.

Major SPZ odniósł się też do sprawy Bonusa RPK i traktowania tekstów, jako dowodów w sprawie (więcej TUTAJ). – Uważam, że nie powinny być tak traktowane, bo to jednak jest jakaś forma artystyczna. Malarze malują obrazy i każdy może w nich widzieć coś innego. Coś dobrego, coś złego. Jedni widzą kobiety, inni dzieci – mówi.

Raper wskazał również różnicę między swoją marką odzieżową, a innymi. – Chcemy robić ciuchy dla każdego, nie jakieś za duże bluzy z logami. Są już inne czasy. (…) Teraz modne są małe ciuchy, obcisłe. Kiedyś ludzie nosili gacie do kolan, a chcą się czuć w ciuchach dobrze. Jak chcę założyć swoją koszulkę czy spodnie, to się chce wbić w nich do dziewczyny, a nie iść na koncert. Chce pójść do mamy – wyjaśnia. Zachęcamy do obejrzenia całego wywiadu:

fot. kadr z klipu „Major SPZ „KREA7ORZY” gość.Kabe (Prod.Newlight$) LUSTRO”, youtube.com/Major Specnaz

Zostaw komentarz