Hip Hop,News

Post Malone kilkukrotnie był świadkiem UFO! „Nie możesz tego wyjaśnić”

Klementyna Szczuka -
Post Malone ufo
Post Malone ufo
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Post Malone kilkukrotnie był świadkiem UFO! „Nie możesz tego wyjaśnić”

Pamiętacie, jak rok temu ludzie planowali włamać się do Strefy 51 i udowodnić, że UFO istnieje? Ostatecznie się to udało, choć z akcji wiele nie wyniknęło. Wciąż nie mamy pewności, czy poza nami we wszech świecie ktoś jeszcze istnieje, możemy ewentualnie więc uwierzyć na słowo Post Malone’owi.

Raper w podcaście Joego Rogana, „The Joe Rogan Experience”, w którym rozmawiali na przede wszystkim pozaziemskie i paranormalne tematy – duchy czy teorie spiskowe – wyznał, że wiele razy był świadkiem UFO. Pierwszy raz miał zobaczyć je jako nastolatek…

„Miałem prawdopodobnie 16 lat. Byłem na północy w stanie Nowy Jork (…) Moja ciocia i wujek byli bardzo surowi i musieliśmy chodzić spać ok. 22.00. Patrzyłem przez okno z moją kuzynką. To jest światło, które zostaje, a potem po prostu gaśnie… Nie możesz tego wyjaśnić” – powiedział.

Gospodarz był jednak sceptyczny. Zwłaszcza, że nasze wspomnienia po czasie mogą nawet bardzo różnić się od tego, co działo się w rzeczywistości. Poza tym pojawiające się i znikające światło można byłoby wytłumaczyć na wiele różnych sposobów. Post jest jednak pewny, że byli to kosmici i opowiedział jeszcze o tym, jak UFO widział także w swoim nowym domu w Utah oraz południowej Kalifornii.

„Kiedyś mieszkałem w Tarzanie… Wyglądało to trochę jak – to brzmi banalnie – ale jak klasyczne pole siłowe… To było coś w rodzaju kopuły (…) 'Jak nikt inny mógł tego nie widzieć?’ Byłem tam z czterema innymi osobami, więc oni też to widzieli

No to w 2020 roku brakuje chyba tylko inwazji kosmitów, ale miejmy nadzieję, że już więcej nic nas nie zaskoczy. Całą rozmowę możecie sprawdzić TUTAJ. Uprzedzamy jednak, że jest to… prawie czterogodzinny materiał.

fot. kard z filmu „Joe Rogan Experience #1516 – Post Malone”, YouTube.com/PowerfulJRE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
3 albumy Quebonafide, które powstałyby, gdyby nie „Romantic Psycho”
empik.com

Quebonafide należy do tych artystów, którzy swoim albumom na przestrzeni lat nadali pewną ciągłość, dzięki ich nazwom. Tak jak KęKę wydał trylogię "Rzeczy", tak Que kilka swoich pierwszy albumów nazywał według nietypowego klucza, zaczynając je od "E", a kończąc na "-yka". Ten standard przerwał przy okazji "Romantic Psycho". Jakie albumy mogłyby powstać, gdyby tego nie zrobił?

Felieton,Hip Hop,News
Białas i Pezet łączą siły po raz pierwszy i… wyznają miłość znanej marce!
https://www.instagram.com/bialas_h8m5

Białas przyśpiesza z promocją swojej nowej płyty, gdyż jej premiera zbliża się wielkimi krokami. Po sukcesie "W Imię Ojca Trapu" oraz "Sępów" atakuje kolejnym singlem, tym razem przy wsparciu legendy sceny, Pezeta. Jak wyszedł im wspólny kawałek?