Hip Hop,News

Post Malone zagrał koncert, mimo epidemii

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Post Malone zagrał koncert, mimo epidemii

W momencie, w którym w większości krajów wszyscy ograniczają wyjścia i kontakty z ludźmi do minimum, a wszelkie imprezy i wydarzenia zostają odwoływane… Post Malone zagrał koncert w Denver, w stanie Kolorado.

Dzień wcześniej, czyli 12 marca, burmistrz miasta ogłosił stan wyjątkowy. Było to po tym, jak 9 osób w okolicy uzyskało pozytywny wynik w teście na obecność koronawirusa. Kolorado wprawdzie nie zakazało organizowania dużych publicznych zgromadzeń, ale odradza je ze względu na rozprzestrzenianie się choroby. Ludzie naturalnie byli więc w związku z decyzją artysty oburzeni, zwłaszcza, że sami prosili go o przełożenie koncertu.

Jak widać nie wszyscy od razu zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Pod koniec stycznia na przykład przekonał się o tym 50 Cent, a kilka dni temu swoje zdanie wyraziła także Cardi B. My także przez ten czas bez względu na wszystko radzimy zostać w domu. Tak to powinno wyglądać w czasach zarazy.

fot. kadr z klipu „Post Malone – rockstar ft. 21 Savage”, YouTube.com/Post Malone

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Raprospekcja: „Eklektyka” po latach!

Raprospekcja to seria, w której będziemy wracać do albumów wydanych dobrych kilka lat wcześniej. Postaramy się trochę te projekty odświeżyć, opisać nasze odczucia po ponownym odsłuchaniu. Wyróżnimy też numery do których wracamy, mimo upływu czasu.

Hip Hop,News
„Jeśli mielibyśmy nawijać z Nasem i KRS-One’m na bicie z 808, to zniszczyłbym ich” – Który raper jest taki pewny siebie?

Choć wojenka między przedstawicielami trueschoolu i newschoolu już od jakiegoś czasu przygasa, a artyści zaczęli między sobą kolaborować, nie sposób nie stwierdzić, że jedni raperzy lepiej odnajdują się na klasycznych podkładach, a inni na bardziej nowoczesnych. Niektórzy idą z tym stwierdzeniem dużo dalej, wyciągając bardzo śmiałe wnioski. Takimi pochwalił się chociażby Waka Flocka Flame.