Streetwear

Wanna Kicks: Przymierz sneakersy bez wychodzenia z domu

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Wanna Kicks: Przymierz sneakersy bez wychodzenia z domu

Nie znosisz przymierzalni w galeriach handlowych i wolisz zakupy przez internet, ale jednocześnie lubisz sprawdzić, jak dany model leży na nogach? Teraz możesz i mieć ciastko, i je zjeść. A wszystko dzięki białoruskiemu start-upowi Wannaby, który stworzył aplikację, jakiej potrzebowałeś.

Proces mierzenia odbywa się za pośrednictwem apki (dostępnej na ten moment tylko na urządzenia z systemem iOS) Wanna Kicks. Rola użytkownika, chcącego sprawdzić daną parę, ogranicza się do wybrania jednego z modeli 3D i skierowania kamery telefonu na stopy. Baza modeli ma być regularnie poszerzana.

Jak mówi CEO projektu, Sergey Arkhangelskiy:

„Naszą misją jest przełamanie barier w zakupach internetowych. Wierzymy, że nasza aplikacja ułatwi klientom ich dokonywanie i zatrze różnice między zakupami online i offline”.

Wersja beta apki dostępna jest już do pobrania za darmo w App Store. Modele, które możemy na ten moment sprawdzić, to Adidas Ultra Boost, Adidas Yeezy Boost 350 w kolorystykach Turtle Dove i Pirate Black, Puma Suede i kilka innych. Biorąc pod uwagę zapał twórców i bardzo dobre wyniki finansowe, jak na świeży produkt (projekt zarobił już 2 miliony dolarów) – wróżymy spory sukces i niezłą przyszłość.

fot. YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Azjatów problem z mainstreamowym rapem

Czy gdybym kazał Wam w środku nocy wymienić ksywki trzech azjatyckich raperów, potrafilibyście to zrobić? Pewnie nie. Ja nawet nie potrafiłbym tego zrobić o 9 rano, po czarnej kawie i słodkim śniadaniu. Kojarzę tylko tego, który zamówił dla Post Malone zespół El Mariachi. Eeeee, czekajcie, jak on się nazywał?