Rap

Quebonafide twarzą globalnej kampanii Sprite!

Filip Grzesik -
Quebonafide
Quebonafide
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Quebonafide twarzą globalnej kampanii Sprite!

Wielkie marki muszą dobrze wydawać pieniądze. Z pewnością Quebonafide jest dla nich jednym z najbardziej atrakcyjnych partnerów. Raper właśnie poinformował, że Sprite rozpoczął z nim współpracę. Kampania dotyczy otwarcia głowy na różnorodność i inkluzywność społeczną.

Akcja nosi nazwę „Let’s be clear”, a Quebonafide został jej twarzą w Polsce. Na kanale QueQuality pojawiła się reklama z udziałem rapera. W krótkim filmie artysta opowiada o swojej osobie i o ciągłych potrzebach zmian w jego osobie. Kieruje swoje słowa również do ludzi z mniejszych miast, którzy chcieliby mieć więcej odwagi. Życzy im, aby żyli po swojemu tak, jak im dobrze. Swoją wypowiedź kończy stwierdzeniem, że chciałby, aby świat się wyzwolił jeszcze bardziej. 

„Moja natura chyba jest taka, że ja właśnie chciałem być wytykany palcem i szybko się nudziłem sobą. Nie lubiłem siebie w tej formie stałej. Cały czas musiałem ten stan skupienia zmieniać”

Raper na swoim Instastory napisał, że efekty współpracy ujrzą światło dzienne w przeciągu najbliższych dni. Pożegnał się słowami „słyszymy się niebawem”. Fanom pozostało więc się zastanawiać, co jeszcze przygotował Quebo w związku z kampanią i czym może ich zaskoczyć. 

fot. kadr z filmu „Otwarcie mówiąc: Quebonafide”, YouTube.com/QueQuality

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Nasiona marihuany, okulary VR, motor… Najoryginalniejsze dodatki do płyt rapowych
Najciekawsze dodatki do płyt

Zwykle kiedy raper wydaje swój nowy album, poza samym krążkiem w pudełku możemy znaleźć jeszcze niewielką książeczkę, naklejkę lub czasem nawet bonusową EP-kę. Są jednak tacy, którzy idą o krok dalej i dorzucają niecodzienne dodatki do płyt. Niektóre wydają się absurdalne, nie tylko ze względu na zawartość, ale także na ich cenę. 

Rap
„Kiss cam” to podryw roku? Mata wypuścił pierwszy lovesong w karierze i zapowiedział album!
Kiss cam

Kiedy Mata w kwietniu wypuścił "Patoreakcję", wiadomo było, że wkrótce spodziewać możemy się zapowiedzi jego drugiego albumu. Miesiąc później podczas legendarnego koncertu nad Wisłą raper ogłosił, że projekt jest już napisany i ukaże się we wrześniu. Właśnie otrzymaliśmy nowy singiel i teledysk z... Young Leosią w roli głównej. To lovesong "Kiss cam (podryw roku)".